Cinematic Brno
Documentation of movie exhibition history and cinema-goers’ preferences in Brno, 1918-1945

 
 







 
Audience
mládeži nepřístupné
 
Programme
Fr 04.01.1918 (uváděno Fr 04.01.1918−?), Orania; Urania – Na život a na smrt; Smashing trough; Na život a smrt
Lidové noviny, 4, Fr 04.01.1918
Th 03.01.1918 (uváděno ?−Th 03.01.1918), Orania; Urania – Stíny minulosti
Lidové noviny, 3, Th 03.01.1918
Tu 05.02.1918; Th 07.02.1918 (uváděno Tu 05.02.1918–Th 07.02.1918), Orania; Urania – Poslední noc
Lidové noviny, 35, Tu 05.02.1918
Tu 15.02.1921 (uváděno Fr 11.02.1921–Th 17.02.1921), Orania; Urania – Dražba na duše
Lidové noviny, 80, Tu 15.02.1921
Tu 01.03.1921; Fr 04.03.1921 (uváděno Fr 04.03.1921–Mo 07.03.1921), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Mučednice Brescijská; Mučednice Breščijská
Lidové noviny, 112, Fr 04.03.1921
We 11.02.1920; Fr 13.02.1920; Tu 17.02.1920; We 11.02.1920; Fr 13.02.1920; We 11.02.1920; Fr 13.02.1920; Tu 17.02.1920; Tu 17.02.1920; We 11.02.1920; Fr 13.02.1920; Sa 14.02.1920 (uváděno Fr 13.02.1920–Th 19.02.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Madame Dubarry; Madame Dubary / Madame Dubarry
Lidové noviny, 77, Fr 13.02.1920
We 24.03.1920; Sa 27.03.1920; Th 25.03.1920; Sa 27.03.1920; We 24.03.1920; Sa 27.03.1920; We 24.03.1920; Sa 27.03.1920; Sa 27.03.1920 (uváděno Sa 27.03.1920–Mo 29.03.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nana I; Nana II
Lidové noviny, 156, Sa 27.03.1920
Sa 27.03.1920; Tu 30.03.1920; Sa 27.03.1920; Tu 30.03.1920; Sa 27.03.1920; Tu 30.03.1920; Sa 27.03.1920; Tu 30.03.1920; Sa 27.03.1920 (uváděno Tu 30.03.1920–Th 01.04.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nana III
Lidové noviny, 156, Sa 27.03.1920
Fr 04.03.1921; Fr 04.03.1921; Fr 04.03.1921; Fr 04.03.1921 (uváděno Fr 04.03.1921–Mo 07.03.1921), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Láska
Socialistická budoucnost, 52, Fr 04.03.1921
Tu 09.07.1918; We 10.07.1918; Th 11.07.1918; We 10.07.1918 (uváděno Tu 09.07.1918–Th 11.07.1918), Orania; Urania – Divoká Uršula / Die wilde Ursula; Hotel u zlatého bažanta / Hotel zum Goldfasan
Fr 12.07.1918; Tu 09.07.1918; We 10.07.1918; Th 11.07.1918; Tu 16.07.1918; We 10.07.1918; Tu 16.07.1918; We 17.07.1918 (uváděno Fr 12.07.1918–Th 18.07.1918), Orania; Urania – Wengerka, bílá otrokyně / Wengerka, die weisse Sklavin
Tagesbote aus Mähren und Schlesien, 316, We 10.07.1918
Sa 03.04.1920; Sa 03.04.1920; Sa 03.04.1920; Sa 03.04.1920 (uváděno Sa 03.04.1920–Sa 03.04.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nana III
Rovnost, 94, Sa 03.04.1920
Tu 01.06.1920 (uváděno Tu 01.06.1920–Mo 07.06.1920), Excelsior – Madame Dubarry; Madame Dubary / Madame Dubarry
Lidové noviny, 267, Tu 01.06.1920
Tu 06.07.1920; We 07.07.1920; We 07.07.1920; Tu 06.07.1920 (uváděno Tu 06.07.1920–Th 08.07.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Příjezd cizozemských hostů do Prahy; Nevinná hříšnice
Lidové noviny, 329, Tu 06.07.1920
Fr 09.07.1920; Sa 10.07.1920; Fr 09.07.1920; Sa 10.07.1920; Fr 09.07.1920; Sa 10.07.1920; Sa 10.07.1920 (uváděno Fr 09.07.1920–Mo 12.07.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Osudný obraz dívky; Hold Sokolstva matičce Praze; Hold Sokolstva
Lidové noviny, 334, Fr 09.07.1920
Fr 30.07.1920; Fr 30.07.1920; Fr 30.07.1920; Sa 31.07.1920; Fr 30.07.1920 (uváděno Fr 30.07.1920–Mo 02.08.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hold zakladatelům Sokolstva; Světlo a stín
Lidové noviny, 373, Fr 30.07.1920
Sa 07.08.1920; Fr 06.08.1920; Fr 06.08.1920; Fr 06.08.1920; Sa 07.08.1920 (uváděno Fr 06.08.1920–Mo 09.08.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ubičována; Postrach žen; Ubičovaná
Lidové noviny, 388, Sa 07.08.1920
Fr 27.08.1920; Fr 27.08.1920; Fr 27.08.1920; Sa 28.08.1920 (uváděno Fr 27.08.1920–Su 29.08.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hvězda z Damašku
Lidové noviny, 425, Fr 27.08.1920
Fr 03.09.1920 (uváděno Fr 03.09.1920−?), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Tanečník I
Lidové noviny, 438, Fr 03.09.1920
Mo 27.09.1920; Tu 28.09.1920; Mo 27.09.1920; Tu 28.09.1920 (uváděno Mo 27.09.1920–Th 30.09.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Galejník I
Lidové noviny, 481, Mo 27.09.1920
Fr 01.10.1920; Fr 01.10.1920; Fr 01.10.1920; Fr 01.10.1920; Sa 02.10.1920 (uváděno Fr 01.10.1920–Mo 04.10.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Galejník II
Lidové noviny, 489, Fr 01.10.1920
Fr 26.11.1920; Fr 26.11.1920; Fr 26.11.1920; Fr 26.11.1920; Sa 27.11.1920 (uváděno Fr 26.11.1920–Th 02.12.1920), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Sumurum
Lidové noviny, 589, Fr 26.11.1920
Fr 22.07.1921; Fr 22.07.1921; Fr 22.07.1921; Fr 22.07.1921; Fr 22.07.1921 (uváděno Fr 22.07.1921–Mo 25.07.1921), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pohlavní nemoci a jejich následky; Pohlavní nemoce a jich následky
Socialistická budoucnost, 169, Fr 22.07.1921
Fr 24.06.1921; Sa 25.06.1921; Mo 27.06.1921 (uváděno Fr 24.06.1921–Mo 27.06.1921), Excelsior – Záhada dolu č. 28; Tajemství dolů 28; Tajemství dolu číslo 28
Moravské noviny, 144, Fr 24.06.1921
Fr 26.01.1923 (uváděno Fr 26.01.1923–Mo 29.01.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pařížské grisety / Pariser Grisetten
Den, 24, Fr 26.01.1923
Fr 22.02.1924; Sa 23.02.1924; Su 24.02.1924; Mo 25.02.1924 (uváděno Fr 22.02.1924–Mo 25.02.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Černý pirát / schwarze Pirat, Der
Rovnost, 52, Fr 22.02.1924
Tu 05.02.1924; We 06.02.1924; Th 07.02.1924; Tu 05.02.1924 (uváděno Tu 05.02.1924–Th 07.02.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Svůdce; Těžká krev / Schweres Blut
Den, 35, Tu 05.02.1924
Fr 29.02.1924; Sa 01.03.1924; Su 02.03.1924; Mo 03.03.1924 (uváděno Fr 29.02.1924–Mo 03.03.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ninon; Žena proti ženě / Weib gegen Weib
Den, 59, Fr 29.02.1924
Tu 04.03.1924; We 05.03.1924; Th 06.03.1924; Tu 04.03.1924 (uváděno Tu 04.03.1924–Th 06.03.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Svět za mřížemi
Den, 63, Tu 04.03.1924
Fr 07.03.1924; Sa 08.03.1924; Mo 10.03.1924; We 12.03.1924; Th 13.03.1924; Fr 07.03.1924; Su 09.03.1924; Su 09.03.1924 (uváděno Fr 07.03.1924–Th 13.03.1924; Mo 10.03.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Příšery Yukonu; Kolem procesu Haníkové; proces Haníkové
Den, 66, Fr 07.03.1924
Tu 11.03.1924; We 12.03.1924; Th 13.03.1924; Fr 14.03.1924; Sa 15.03.1924; Su 16.03.1924; Mo 17.03.1924; Tu 18.03.1924; We 19.03.1924; Tu 11.03.1924; Fr 14.03.1924; Fr 14.03.1924 (uváděno Fr 14.03.1924–Th 20.03.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Kolotoč v Prateru; Kolotoč v Prátru; Kolotoč v Práteru aneb Urozený pán a dívka z lidu; Pod věží svatoštěpánskou / Karussel im Prater, Das, oder: Wien, wie es weint und lacht.; Wien wie es weint und lacht.
Lidové noviny, 135, Fr 14.03.1924
Fr 16.03.1923 (uváděno Fr 16.03.1923–Tu 20.03.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Petr Veliký; Napříš Indií
Den, 73, Fr 16.03.1923
We 21.03.1923 (uváděno Tu 20.03.1923–Th 22.03.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Deváté přikázání; Deváté přikázání aneb Vinníci / neunte Gebot, Das, oder: Die Schuldigen
Den, 78, We 21.03.1923
We 04.04.1923 (uváděno Tu 03.04.1923–Th 05.04.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Alkohol, sexualita a kriminalita
Den, 90, We 04.04.1923
We 02.05.1923 (uváděno We 02.05.1923–Tu 03.04.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hotel ,,U tří křepelek"
Den, 117, We 02.05.1923
Fr 04.05.1923 (uváděno Fr 04.05.1923–Mo 07.05.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dejte se omladiti!
Den, 120, Fr 04.05.1923
Tu 15.01.1924 (uváděno Tu 15.01.1924–Th 17.01.1924), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Panenský ráj / jungfräuliche Paradies, Das
Lidové noviny, 26, Tu 15.01.1924
Fr 01.06.1923 (uváděno Fr 01.06.1923–Mo 04.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Kouzlo odpuštění (Smiling through)
Den, 146, Fr 01.06.1923
Fr 08.06.1923 (uváděno Fr 08.06.1923–Mo 11.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Půlnoční světlo / Licht um Mitternacht, Das
Den, 153, Fr 08.06.1923
Tu 12.06.1923 (uváděno Tu 12.06.1923–Th 14.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Její jediná láska
Den, 157, Tu 12.06.1923
Fr 15.06.1923 (uváděno Fr 15.06.1923–Mo 18.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ubohá Marguerita; Ubohá Marguerita Gautierová; Ubohá Marguerita Gautiérová
Den, 160, Fr 15.06.1923
Tu 19.06.1923 (uváděno Tu 19.06.1923–Th 21.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Potápěčova žena
Den, 164, Tu 19.06.1923
Fr 22.06.1923 (uváděno Fr 22.06.1923–Mo 25.06.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dolarová Venuše
Den, 167, Fr 22.06.1923
Tu 10.07.1923 (uváděno Tu 10.07.1923–Th 12.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Doupě zatracenců / Höhle der Verfluchten, Die
Den, 185, Tu 10.07.1923
Fr 20.07.1923 (uváděno Fr 20.07.1923–Mo 23.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dům hanby
Den, 195, Fr 20.07.1923
Sa 28.07.1923 (uváděno Fr 27.07.1923–Mo 30.07.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – V opojení lásky / Im Liebesrausch
Den, 203, Sa 28.07.1923
Tu 31.07.1923 (uváděno Tu 31.07.1923–Th 02.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tajemná pečeť
Den, 206, Tu 31.07.1923
Fr 03.08.1923 (uváděno Fr 03.08.1923–Tu 07.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Za zdravím a krásou ženy I; Záhadný Jockey
Den, 209, Fr 03.08.1923
We 08.08.1923 (uváděno Tu 07.08.1923–Th 09.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Za zdravím a krásou ženy II; Zděděné vášně
Den, 214, We 08.08.1923
Sa 11.08.1923 (uváděno Fr 10.08.1923–Mo 13.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Za zdravím a krásou ženy III; Svatá lež
Den, 217, Sa 11.08.1923
Su 26.08.1923 (uváděno Su 26.08.1923–Mo 27.08.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – V osidlech démona
Den, 232, Su 26.08.1923
Fr 31.08.1923 (uváděno Fr 31.08.1923–Mo 03.09.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Bláhové ženy (Foolish wives) / Tolle Weiber
Den, 237, Fr 31.08.1923
Tu 04.09.1923 (uváděno Tu 04.09.1923–Th 06.09.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hlas ze záhrobí
Den, 240, Tu 04.09.1923
Fr 14.09.1923 (uváděno Fr 14.09.1923–Mo 17.09.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pomsta žlutého muže / Rache des gelben Mannes, Die
Den, 249, Fr 14.09.1923
Tu 25.09.1923 (uváděno Tu 25.09.1923–Th 27.09.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tu - ten - kámen čili ,,Kterak možno v okamžiku láskou vzplanout k nebožtíku."
Den, 260, Tu 25.09.1923
Fr 19.10.1923 (uváděno Fr 19.10.1923–Mo 22.10.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Okouzlení
Den, 284, Fr 19.10.1923
Tu 23.10.1923 (uváděno Tu 23.10.1923–Th 25.10.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Eugenie Grandetová čili ,,Lichvářův strašný skon; Eugenie Grandetová
Den, 288, Tu 23.10.1923
Sa 27.10.1923 (uváděno Fr 26.10.1923–Th 01.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Královna ze Sáby / Königin von Saba, Die
Den, 292, Sa 27.10.1923
Fr 02.11.1923 (uváděno Fr 02.11.1923–Mo 05.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Polikuška / Polikuschka
Den, 298, Fr 02.11.1923
Tu 13.11.1923 (uváděno Tu 13.11.1923–Th 15.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tělo, svět, ďábel (Manslaughter); Tělo - svět - ďábel / Weib-Welt-Teufel; Weib, Welt, Teufel.
Den, 309, Tu 13.11.1923
Fr 16.11.1923 (uváděno Fr 16.11.1923–Mo 19.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Šejk; Čejk / Sheik, Der; Fatty hrdinou ze vsi
Den, 312, Fr 16.11.1923
Tu 27.11.1923 (uváděno Tu 27.11.1923–Th 29.11.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Vášeň (Ztracená duše); Vášeň / Leidenschaft
Den, 323, Tu 27.11.1923
Fr 30.11.1923 (uváděno Fr 30.11.1923–Th 06.12.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nero
Den, 326, Fr 30.11.1923
Fr 07.12.1923 (uváděno Fr 07.12.1923–Tu 11.12.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Vězeň ve tvrzi; Vězeň ve tvrzi d´ I f. / Gefangene auf Castell d´ If, Der
Den, 333, Fr 07.12.1923
Fr 14.12.1923 (uváděno Fr 14.12.1923–Mo 17.12.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Panenský ráj
Den, 339, Fr 14.12.1923
Tu 18.12.1923 (uváděno Tu 18.12.1923–Th 20.12.1923), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Trpící ženství
Den, 343, Tu 18.12.1923
We 20.02.1924 (uváděno We 20.02.1924–Th 21.02.1924), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Krotitel býků
Lidové noviny, 92, We 20.02.1924
Fr 05.01.1923 (uváděno Fr 05.01.1923–Mo 08.01.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Jižní krev / Südlanderblut
Volksfreund, 3, Fr 05.01.1923
Fr 28.03.1919; Tu 01.04.1919; Th 03.04.1919 (uváděno Fr 28.03.1919–Th 03.04.1919), Orania; Urania – nackte Wahrheit, Die
Tagesbote aus Mähren und Schlesien, 146, Fr 28.03.1919
Su 11.05.1919; Th 08.05.1919; Su 11.05.1919; Tu 13.05.1919; Fr 16.05.1919; Sa 17.05.1919; Fr 09.05.1919; Fr 16.05.1919 (uváděno Tu 13.05.1919–Mo 19.05.1919), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Ztracené dcery II / Verlorene Tochter II
Lidové noviny, 132, Tu 13.05.1919
Fr 17.11.1922; Fr 17.11.1922; Sa 18.11.1922 (uváděno Fr 17.11.1922–Fr 24.11.1922), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hygiena manželství
Den, 312, Fr 17.11.1922
Tu 11.03.1924; Tu 11.03.1924 (uváděno Tu 11.03.1924–Th 13.03.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Příšery Yukonu; Příšery Yukonu (Perils of the Yukon); Kolem procesu Haníkové; proces Haníkové
Lidové noviny, 128, Tu 11.03.1924
Sa 15.03.1924 (uváděno Sa 15.03.1924–Su 16.03.1924), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Maskovaný aviatik; Maskovaný letec I.
Lidové noviny, 137, Sa 15.03.1924
Sa 22.03.1924 (uváděno Sa 22.03.1924–Su 23.03.1924), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Tom Mix aneb Muž se zlatýma očima
Lidové noviny, 150, Sa 22.03.1924
Tu 25.03.1924; We 26.03.1924 (uváděno Tu 25.03.1924–Fr 27.03.1925), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Syn divokého západu; Larry trestancem
Lidové noviny, 156, We 26.03.1924
Th 03.04.1924; Fr 04.04.1924; Fr 04.04.1924; Sa 05.04.1924 (uváděno Fr 04.04.1924–Mo 07.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Rosita / Rosita, die Strassensängerin
Lidové noviny, 173, Fr 04.04.1924
Tu 08.04.1924; Tu 08.04.1924 (uváděno Tu 08.04.1924–Th 10.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Rudé noci / Rote Nächte.; Za vyslancem Vlastimilem Tusarem
Lidové noviny, 180, Tu 08.04.1924
We 09.04.1924; Fr 11.04.1924; Fr 11.04.1924 (uváděno Fr 11.04.1924–Mo 14.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hrůzyplná noc / grausige Nacht, Die; Eine schreckenvolle Nacht
Lidové noviny, 185, Th 10.04.1924
Tu 22.04.1924; Th 24.04.1924 (uváděno Tu 22.04.1924–Th 24.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ženy s ostrova Tahiti; Ženy z ostrova Tahiti
Lidové noviny, 204, Tu 22.04.1924
Tu 29.04.1924; Tu 29.04.1924 (uváděno Tu 29.04.1924–Th 01.05.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tři zlaťáky; taškařice; taškařice
Lidové noviny, 217, Tu 29.04.1924
Fr 09.05.1924; Fr 09.05.1924 (uváděno Fr 09.05.1924–Mo 12.05.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Román číšnice / Roman einer Kellnerin, Der
Lidové noviny, 234, Fr 09.05.1924
Tu 13.05.1924; Tu 13.05.1924 (uváděno Tu 13.05.1924–Th 15.05.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – V drápech osudu (Vesnický kovář); Vesnický kovář / Dorfschmied
Lidové noviny, 241, Tu 13.05.1924
Th 29.05.1924; Fr 30.05.1924 (uváděno Th 29.05.1924–Su 01.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Ulička hříchu lásky
Lidové noviny, 272, Fr 30.05.1924
Mo 02.06.1924; Mo 02.06.1924 (uváděno Mo 02.06.1924–Th 05.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Čtyří příšerní jezdci I.; Čtyří příšerní jezdci II.
Lidové noviny, 277, Mo 02.06.1924
Fr 06.06.1924; Fr 06.06.1924 (uváděno Fr 06.06.1924–Mo 09.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Prokleté město
Lidové noviny, 285, Fr 06.06.1924
Fr 23.03.1923 (uváděno Fr 23.03.1923–Mo 26.03.1923), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Sicilská krevní pomsta
Lidové noviny, 147, Fr 23.03.1923
Tu 10.04.1923; Tu 10.04.1923 (uváděno Tu 10.04.1923–Th 12.04.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Román ubohé hříšnice / Roman einer armen Sünderin, Der
Lidové noviny, 178, Tu 10.04.1923
Fr 20.04.1923 (uváděno Fr 20.04.1923–Mo 23.04.1923), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Slečna Julie / Fräulein Julie
Lidové noviny, 197, Fr 20.04.1923
Tu 10.06.1924; We 11.06.1924 (uváděno Tu 10.06.1924–Th 12.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Palčivé šílenství lásky
Lidové noviny, 290, Tu 10.06.1924
Th 12.06.1924; Fr 13.06.1924 (uváděno Fr 13.06.1924–Mo 16.06.1924), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Mučednice / Märtyrerin, Die
Lidové noviny, 295, Fr 13.06.1924
Fr 20.06.1924; Fr 20.06.1924 (uváděno Fr 20.06.1924–Mo 23.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Madony a muži
Lidové noviny, 308, Fr 20.06.1924
Fr 27.06.1924; Fr 27.06.1924 (uváděno Fr 27.06.1924–Mo 30.06.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Amore rossi (Žhavá láska.); Žhavá láska (Amore rossi.); Amore Rosso (Žhavá láska)
Lidové noviny, 321, Fr 27.06.1924
Tu 01.07.1924 (uváděno Tu 01.07.1924–Th 03.07.1924), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Oko mrtvého
Lidové noviny, 327, Tu 01.07.1924
Fr 04.07.1924; Fr 04.07.1924 (uváděno Fr 04.07.1924–Mo 07.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Lživé rty
Lidové noviny, 334, Fr 04.07.1924
Tu 08.07.1924; Tu 08.07.1924 (uváděno Tu 08.07.1924–Th 10.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pomsta (When a man sees red.); Zločin kapitána Suttona aneb Pomsta / Rache
Lidové noviny, 339, Tu 08.07.1924
Tu 15.07.1924; Tu 15.07.1924 (uváděno Tu 15.07.1924–Th 17.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Trestanec číslo 4488 aneb Zápas lásky
Lidové noviny, 352, Tu 15.07.1924
We 18.06.1924; Fr 18.07.1924 (uváděno Fr 18.07.1924–Mo 21.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Frivolní žena, aneb Křižovatky novoyorské; Frivolní žena / Schamlose, Die
Lidové noviny, 358, Fr 18.07.1924
Tu 22.07.1924; Tu 22.07.1924 (uváděno Tu 22.07.1924–Th 24.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Po stopách zlého činu
Lidové noviny, 365, Tu 22.07.1924
Fr 25.07.1924; Fr 25.07.1924 (uváděno Fr 25.07.1924–Mo 28.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Anatolovy aféry
Lidové noviny, 371, Fr 25.07.1924
Tu 29.07.1924; Tu 29.07.1924 (uváděno Tu 29.07.1924–Th 31.07.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Oběť žárlivosti
Lidové noviny, 378, Tu 29.07.1924
Fr 01.08.1924; Fr 01.08.1924 (uváděno Fr 01.08.1924–Mo 04.08.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tajemství starého mlýna / Geheimnis der alten Mühle, Das
Lidové noviny, 384, Fr 01.08.1924
Su 30.07.1922; Tu 01.08.1922 (uváděno Tu 01.08.1922–Th 03.08.1922), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Z deníku počestné ženy; Z deníku paní Ingy Andersenové / Aus dem Tagebuche der Frau Inge Andersen
Lidové noviny, 380, Tu 01.08.1922
Tu 23.09.1919; We 24.09.1919; Tu 23.09.1919 (uváděno Tu 23.09.1919–Th 25.09.1919), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Lu, dáma z polosvěta
Lidové noviny, 264, Tu 23.09.1919
Fr 10.10.1919; Fr 10.10.1919; Sa 11.10.1919 (uváděno Fr 10.10.1919–Mo 13.10.1919), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Žena - nestvůra
Lidové noviny, 281, Fr 10.10.1919
Sa 11.10.1919 (uváděno Sa 11.10.1919−?), Elite (Elitní kino) – Maria z Magdaly; Maria z Magdalu
Lidové noviny, 282, Sa 11.10.1919
Fr 31.10.1919 (uváděno Fr 31.10.1919−?), Excelsior – Mayerling; Mayerlingská tragedie korunního prince Rudolfa; Mayerlink; Tragedie Mayerlingu; Tragedie korunního prince Rudolfa
Lidové noviny, 302, Fr 31.10.1919
We 05.11.1919; Th 06.11.1919; Tu 11.11.1919; Fr 14.11.1919; Th 20.11.1919; Tu 11.11.1919; Fr 14.11.1919 (uváděno Fr 14.11.1919–Th 20.11.1919), Kino Republika – Boj za reformu manželského práva I
Lidové noviny, 315, Fr 14.11.1919
Th 08.01.1925; Fr 09.01.1925; Tu 06.01.1925; Tu 06.01.1925 (uváděno Tu 06.01.1925–Fr 09.01.1925; Th 08.01.1925), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Ohnivé znamení / Fackelreiter, Der; Tohleto děvčátka mají ráda... / Das haben die Mädchen so gerne
Lidové noviny, 9, Tu 06.01.1925
Mo 20.08.1923 (uváděno Mo 20.08.1923–Mo 20.08.1923), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Dobrodruh / Abenteuer, Der
Lidové noviny, 415, Mo 20.08.1923
Mo 10.09.1923 (uváděno Mo 10.09.1923–September 1923), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Expresní kabel - Evropa - Amerika
Lidové noviny, 452, Fr 10.08.1923
Sa 10.01.1925; Fr 09.01.1925; Tu 06.01.1925; Fr 09.01.1925 (uváděno Sa 10.01.1925; Fr 09.01.1925–Tu 13.01.1925; Mo 12.01.1925), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Tom Mix - cowboy kavalír / Tom Mix, der Damenfreund
Moravské noviny, 6, Sa 10.01.1925
Tu 03.03.1925; Tu 03.03.1925; Su 01.03.1925 (uváděno Tu 03.03.1925–Th 05.03.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Pro štěstí za oceán / Das Mädchen, das herüber kam; Přes Paříž do Londýna na Olympiádu a britskou světovou výstavu ve Wembleyskch sadech / Über Paris nach London zur Olympiade und britischen Weltausstellung Wembley; Tatínkem snadno a rychle
Tagesbote aus Mähren und Schlesien, 101, Tu 03.03.1925
Tu 10.03.1925; Tu 10.03.1925; Tu 10.03.1925 (uváděno Tu 10.03.1925–Th 12.03.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Tajemství expresního vlaku č. 9 / Expresszug, Der; Geheimnis des Expresszuges Nr. 9, Das; Dobrý přítel nad zlato / Lustspiel mit einem dresierten Orang-Utan
Tagesbote aus Mähren und Schlesien, 113, Tu 10.03.1925
Th 13.05.1926; Sa 15.05.1926; Sa 15.05.1926 (uváděno Fr 14.05.1926–Th 20.05.1926; Fr 21.05.1926), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Niki, král šoférů; Miki, král šoférů; Niki ‒ král šoférů / Nick, der König der Chauffeure
Volksfreund, 114, Sa 15.05.1926
We 21.01.1925; Tu 20.01.1925; Tu 20.01.1925; Tu 20.01.1925 (uváděno We 21.01.1925; Tu 20.01.1925–Fr 23.01.1925; Th 22.01.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Doupě zatracenců / Höhle der Verfluchten, Die
Lidové noviny, 34, Tu 20.01.1925
We 28.01.1925; Tu 27.01.1925; Tu 27.01.1925; Tu 27.01.1925 (uváděno We 28.01.1925; Tu 27.01.1925–Fr 30.01.1925; Th 29.01.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Tajuplná noc v zábav. parku / Geheimnisvolle Nacht im Vergnügungspark
Moravské noviny, 21, We 28.01.1925
Th 31.03.1927 (uváděno Sa 02.04.1927–Su 03.04.1927), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – lustigste Mann von Wien, Der
Volksfreund, 76, Th 31.03.1927
Tu 21.10.1924; Tu 21.10.1924 (uváděno Tu 21.10.1924–Th 23.10.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Nebezpečné ženy
Lidové noviny, 531, Tu 21.10.1924
Th 30.10.1924; Th 30.10.1924; Tu 04.11.1924 (uváděno Fr 31.10.1924–Th 06.11.1924), Orania; Urania – Rasputin
Lidové noviny, 545, Th 30.10.1924
Mo 03.11.1924; Mo 03.11.1924 (uváděno Mo 03.11.1924–Th 06.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Příjezd Zeppelina Z. R. 3. do Ameriky / Zeppelin III, Flug über den Ozean Ankunft im Amerika.; Noc v domě hrůzy; Král divokých koní
Lidové noviny, 551, Mo 03.11.1924
Tu 11.11.1924; Tu 11.11.1924 (uváděno Tu 11.11.1924–Th 13.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Hříšná láska (Manželský trojúhelník)
Lidové noviny, 566, Tu 11.11.1924
Tu 25.11.1924 (uváděno Tu 25.11.1924–Th 27.11.1924), Orania; Urania – Svobodný tatíček / ledige Papa, Der
Lidové noviny, 591, Tu 25.11.1924
Sa 19.04.1924 (uváděno Sa 19.04.1924–Mo 21.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Čarovné oči / Zauberaugen; Zaubernde Augen
Rovnost, 108, Fr 18.04.1924
Fr 25.04.1924; Fr 25.04.1924 (uváděno Fr 25.04.1924–Mo 28.04.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pařížská apačka; Apačská láska (Paříž); Apačská láska / Apachin von Paris, Die; On a jeho Kára
Rovnost, 114, Fr 25.04.1924
Tu 05.08.1924; Tu 05.08.1924 (uváděno Tu 05.08.1924–Th 07.08.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pařížský hokynář Crainquebille; Pařížský hokynář Rainquebille
Rovnost, 213, Sa 05.07.1924
Tu 19.08.1924; Tu 19.08.1924 (uváděno Tu 19.08.1924–Th 21.08.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tajemství věčného mládí / Geheimnis der ewigen Jugend, Das
Rovnost, 227, Tu 19.08.1924
Fr 22.08.1924; Fr 22.08.1924 (uváděno Fr 22.08.1924–Mo 25.08.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Na mostě smrti
Rovnost, 230, Fr 22.08.1924
Tu 26.08.1924; Tu 26.08.1924 (uváděno Tu 26.08.1924–Th 28.08.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Plamenná slova
Rovnost, 234, Tu 26.08.1924
Fr 29.08.1924; Fr 29.08.1924 (uváděno Fr 29.08.1924–Mo 01.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tragedie svatební noci
Rovnost, 237, Fr 29.08.1924
Tu 02.09.1924 (uváděno Tu 02.09.1924–Th 04.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Buchley, strojvůdce rychlíku č. 99; Strojvůdce rychlíku č. 99; Ruchley, strojvůdce rychlíku číslo 99
Rovnost, 241, Tu 02.09.1924
Fr 05.09.1924; Fr 05.09.1924 (uváděno Fr 05.09.1924–Mo 08.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Láska a milkování
Rovnost, 244, Fr 05.09.1924
Fr 12.09.1924; Fr 12.09.1924 (uváděno Fr 12.09.1924–Mo 15.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zrádná žena; Zrádná žena (Trifling woman)
Rovnost, 250, Fr 12.09.1924
Tu 23.09.1924; Mo 22.09.1924 (uváděno Tu 23.09.1924–Th 25.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zázračný muž (The miracle man)
Rovnost, 261, Tu 23.09.1924
Fr 26.09.1924; Sa 27.09.1924 (uváděno Fr 26.09.1924–Mo 29.09.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Údolí smrtícího ticha
Rovnost, 264, Fr 26.09.1924
Fr 07.11.1924; Fr 07.11.1924; Fr 07.11.1924 (uváděno Fr 07.11.1924–Mo 10.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Let Zeppelina Z. R. 3 do Ameriky. / Flug des Zeppelin Z. R. III nach Amerika; Tom Mix u armády spásy (sektpavilon bez alkoholu)
Lidové noviny, 559, Fr 07.11.1924
Tu 18.11.1924 (uváděno Tu 18.11.1924–Th 20.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Problém mateřství
Lidové noviny, 578, Tu 18.11.1924
Fr 21.11.1924 (uváděno Fr 21.11.1924–Mo 24.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pastýřský král (David a Goliáš); Pastýřský král / Hirtenkönig, Der
Lidové noviny, 584, Fr 21.11.1924
Tu 25.11.1924 (uváděno Tu 25.11.1924–Th 27.11.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Oběť padlé dívky
Lidové noviny, 592, Tu 25.11.1924
Fr 28.11.1924 (uváděno Fr 28.11.1924–Th 04.12.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pro nešťastnou královnu I.; Pro nešťastnou královnu II.
Rovnost, 326, Fr 28.11.1924
Fr 12.12.1924 (uváděno Fr 12.12.1924–Mo 15.12.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Příšerní hosté / Unheimliche Gäste
Lidové noviny, 622, Fr 12.12.1924
Tu 16.12.1924 (uváděno Tu 16.12.1924–Th 18.12.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Když zima přichází
Rovnost, 343, Tu 16.12.1924
Mo 22.12.1924 (uváděno Mo 22.12.1924–Tu 23.12.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Na sever od Hudsonu (V boji se smečkou vlků.)
Rovnost, 349, Mo 22.12.1924
Th 25.12.1924 (uváděno Th 25.12.1924–Su 28.12.1924), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Bílý ráj
Rovnost, 351, We 24.12.1924
Th 12.03.1925; Fr 13.03.1925 (uváděno Fr 13.03.1925–Mo 16.03.1925), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Zaza / ZAZA
Lidové noviny, 129, Fr 13.03.1925
Sa 15.09.1928; Fr 14.09.1928 (uváděno Fr 14.09.1928–Th 20.09.1928), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Zahrada Eden
Moravské slovo, 214, Sa 15.09.1928
Fr 29.08.1941 (uváděno Fr 29.08.1941–Tu 02.09.1941), Orania; Urania – Její tajemník / Ihr Privatsekretär
Moravské slovo, 203, Fr 29.08.1941
Fr 06.03.1942; Fr 06.03.1942; Fr 06.03.1942 (uváděno Fr 06.03.1942–Mo 16.03.1942), Ufa - Kapitol – Iluse / Illusion
Moravské slovo, 55, Fr 06.03.1942
Tu 10.03.1942 (uváděno Tu 10.03.1942–Th 12.03.1942), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Zlato v New Frisku; Zlato v New-Frisku; Zlato v New Friscu; Zlato v New Frisko / Gold in New Frisco
Moravské slovo, 58, Tu 10.03.1942
Tu 17.03.1942; Tu 17.03.1942 (uváděno Tu 17.03.1942–Mo 23.03.1942), Ufa - Kapitol – Vše pro Veroniku / Alles für Veronika
Moravské slovo, 64, Tu 17.03.1942
Tu 17.03.1942; Tu 17.03.1942 (uváděno Tu 17.03.1942–Th 19.03.1942), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Co se zde hraje; Co se zde hraje? / Was wird hier gespielt?
Moravské slovo, 64, Tu 17.03.1942
Fr 20.03.1942 (uváděno Fr 20.03.1942–Th 26.03.1942), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Preludium / Präludium
Moravské slovo, 67, Fr 20.03.1942
Fr 03.04.1942; Tu 07.04.1942; Fr 03.04.1942 (uváděno Sa 04.04.1942; Fr 03.04.1942–Th 09.04.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Posvátná dýka / Heilige Kris, Der
Moravské slovo, 79, Fr 03.04.1942
We 02.03.1938 (uváděno We 02.03.1938–Th 03.03.1938), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Se Zanem Greyem do říše mořských nestvůr
Moravské noviny, 52, Th 03.03.1938
Fr 18.02.1938; Fr 18.02.1938 (uváděno Fr 18.02.1938–Th 24.02.1938), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Boží mlýny / Gottes-Mühlen; Aktualita - Tschech. Tonbildschau
Volksfreund, 41, Fr 18.02.1938
Fr 28.01.1944; Fr 28.01.1944; Fr 28.01.1944 (uváděno Fr 28.01.1944–Th 03.02.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Osudná arie / Verhängnisvolle Arie, Die
Moravské slovo, 23, Fr 28.01.1944
Fr 04.02.1944; Fr 04.02.1944; Fr 04.02.1944; Fr 11.02.1944 (uváděno Fr 04.02.1944–Th 24.02.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Tanec s císařovnou; Tanec s císařem / Tanz mit dem Kaiser
Moravské slovo, 29, Fr 04.02.1944
Th 10.02.1944; Fr 11.02.1944; Fr 11.02.1944 (uváděno Fr 11.02.1944–We 16.02.1944; Th 17.02.1944), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Anuška / Anuschka
Moravské slovo, 34, Th 10.02.1944
Fr 11.02.1944; Fr 11.02.1944; Fr 11.02.1944 (uváděno Fr 11.02.1944–Th 24.02.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Lehká krev / Leichtes Blut
Moravské slovo, 35, Fr 11.02.1944
Fr 18.02.1944; Fr 18.02.1944; We 16.02.1944 (uváděno Fr 18.02.1944–Th 02.03.1944), Kapitol; Elite Kino – Nemluvme o lásce!; Nemluvme o lásce / Wer spricht denn von Liebe
Moravské slovo, 41, Fr 18.02.1944
Tu 07.03.1944; Tu 07.03.1944 (uváděno Tu 07.03.1944–Fr 10.03.1944; We 08.03.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tanečnice Janina / Tänzerin Janine, Die; Hallo, Janine!
Moravské slovo, 56, Tu 07.03.1944
Tu 14.03.1944; Tu 14.03.1944 (uváděno Tu 14.03.1944–Th 16.03.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Zlatý motýlek / Goldene Schmetterling, Der
Moravské slovo, 62, Tu 14.03.1944
Th 16.03.1944; Fr 17.03.1944 (uváděno Fr 17.03.1944–Th 06.04.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Skalní plemeno / Mann aus Granit, Ein
Moravské slovo, 64, Th 16.03.1944
Th 16.03.1944; Fr 17.03.1944 (uváděno Fr 17.03.1944–Th 30.03.1944), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Skalní plemeno / Mann aus Granit, Ein
Moravské slovo, 64, Th 16.03.1944
Fr 17.03.1944; Fr 17.03.1944 (uváděno Fr 17.03.1944–Th 30.03.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Komisař Maigret zasahuje / Komissär Maigret greift ein
Moravské slovo, 65, Fr 17.03.1944
Fr 31.03.1944; Fr 31.03.1944 (uváděno Fr 31.03.1944–Th 13.04.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Třikrát svatba / Dreimal Hochzeit
Moravské slovo, 77, Fr 31.03.1944
We 12.04.1944 (uváděno We 12.04.1944–We 12.04.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Samá lež
Moravské slovo, 86, We 12.04.1944
Fr 14.04.1944; Th 13.04.1944 (uváděno Fr 14.04.1944–Th 27.04.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Podvodnice / Hochstaplerin, Die
Moravské slovo, 88, Fr 14.04.1944
Th 20.04.1944; Th 20.04.1944 (uváděno Th 20.04.1944–Fr 21.04.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Noc bez rozloučení / Nacht ohne Abschied
Moravské slovo, 93, Th 20.04.1944
Sa 22.04.1944; Sa 22.04.1944 (uváděno Sa 22.04.1944–Mo 24.04.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Titanic / Titanic
Moravské slovo, 95, Sa 22.04.1944
Th 27.04.1944; Fr 28.04.1944 (uváděno Th 27.04.1944–Fr 28.04.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Čtyři nepokojná děvčátka; 4 nepokojná děvčátka / 4 unruhigen Mädchen, Die (Finale); Vier unruhige Mädchen
Moravské slovo, 99, Th 27.04.1944
Th 27.04.1944; Th 27.04.1944; Th 27.04.1944 (uváděno Fr 28.04.1944–Th 11.05.1944), Scala; Moskva; Bio Dopz – Kolega přijde hned... / Kollege kommt gleich
Moravské slovo, 99, Th 27.04.1944
Fr 28.04.1944; Th 27.04.1944 (uváděno Fr 28.04.1944–Th 11.05.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Hudbou za štěstím / Glück Unterwegs
Moravské slovo, 100, Fr 28.04.1944
Fr 28.04.1944; Fr 28.04.1944; Fr 12.05.1944 (uváděno Fr 28.04.1944–Th 18.05.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Johann / Johann
Moravské slovo, 100, Fr 28.04.1944
Fr 05.05.1944; Th 04.05.1944 (uváděno Fr 05.05.1944; Th 04.05.1944–Fr 05.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Modrá liška / Blaufuchs, Der
Moravské slovo, 106, Fr 05.05.1944
Tu 09.05.1944; Mo 08.05.1944 (uváděno Mo 08.05.1944–Th 11.05.1944; We 10.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Policejní inspektor Vargas / Polizeiinspektor Vargas
Moravské slovo, 109, Tu 09.05.1944
Fr 12.05.1944; Th 11.05.1944 (uváděno Fr 12.05.1944–Th 25.05.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Sedm záhadných dopisů / Sieben Briefe
Moravské slovo, 112, Fr 12.05.1944
Sa 13.05.1944; Sa 13.05.1944 (uváděno Sa 13.05.1944–Mo 15.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Lázeň na mlatě / Bad auf der Tenne, Das
Moravské slovo, 113, Sa 13.05.1944
Fr 19.05.1944; Fr 19.05.1944 (uváděno Fr 19.05.1944–Th 01.06.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Láska mezi umělci / Künstlerliebe
Moravské slovo, 118, Fr 19.05.1944
Fr 19.05.1944; Sa 20.05.1944 (uváděno Fr 19.05.1944–Mo 22.05.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Tanec s císařovnou; Tanec s císařem / Tanz mit dem Kaiser
Moravské slovo, 118, Fr 19.05.1944
Fr 19.05.1944; Fr 19.05.1944 (uváděno Fr 19.05.1944–Mo 22.05.1944), Stadion; Dukla – Falešná milenka / Falsche Geliebte, Die
Moravské slovo, 118, Fr 19.05.1944
Tu 23.05.1944; Tu 23.05.1944 (uváděno Tu 23.05.1944–Th 25.05.1944), Stadion; Dukla – Požár na hranicích / Grenzfeuer
Moravské slovo, 121, Tu 23.05.1944
Fr 26.05.1944; Fr 26.05.1944 (uváděno Fr 26.05.1944–Su 28.05.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – S vyloučením veřejnosti / Unter Ausschluss der Öffentlichkeit
Moravské slovo, 124, Fr 26.05.1944
Th 01.06.1944; Fr 02.06.1944 (uváděno Th 01.06.1944–Fr 02.06.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Ženy pro zlaté údolí / Frauen für Golden Hill
Moravské slovo, 129, Th 01.06.1944
Th 01.06.1944; Th 01.06.1944 (uváděno Fr 02.06.1944–Th 08.06.1944), Kapitol; Elite Kino – Neviditelná pouta / Unsichtbare Ketten
Moravské slovo, 133, Tu 06.06.1944
Fr 02.06.1944; Fr 02.06.1944; Th 01.06.1944 (uváděno Fr 02.06.1944–Th 08.06.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Černá ovce / Schwarze Schaf, Das
Moravské slovo, 130, Fr 02.06.1944
Fr 02.06.1944; Fr 02.06.1944 (uváděno Fr 02.06.1944–Th 08.06.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Děti na zakázku / Kinder auf Bestellung
Moravské slovo, 130, Fr 02.06.1944
Fr 02.06.1944; Fr 02.06.1944 (uváděno Fr 02.06.1944–Th 08.06.1944), Stadion; Dukla – Bouřlivák / Wildvogel
Moravské slovo, 130, Fr 02.06.1944
Sa 03.06.1944 (uváděno Sa 03.06.1944−?), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Králova milenka / Geliebte des Königs, Die
Moravské slovo, 131, Sa 03.06.1944
Tu 06.06.1944; Tu 06.06.1944 (uváděno Tu 06.06.1944–Th 08.06.1944), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Šenkýřka U bílého koníčka; Šenkýřka U Bílého koníčka / Wirtin zum weissen Röss
Moravské slovo, 133, Tu 06.06.1944
Th 08.06.1944; Th 08.06.1944; Fr 09.06.1944 (uváděno Th 08.06.1944−?), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – 12 minut po dvanácté / 12 Minuten nach 12
Moravské slovo, 135, Th 08.06.1944
Fr 09.06.1944; Th 08.06.1944 (uváděno Fr 09.06.1944–Th 15.06.1944), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Nebezpečné jaro / Gefährlicher Frühling
Moravské slovo, 136, Fr 09.06.1944
Fr 09.06.1944; Su 11.06.1944 (uváděno Fr 09.06.1944–Th 15.06.1944), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Nesmrtelné melodie / Unsterbliche Melodien
Moravské slovo, 136, Fr 09.06.1944
Fr 09.06.1944; Su 11.06.1944 (uváděno Fr 09.06.1944–Th 15.06.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Třikrát rozvedena / Dreimal Geschieden
Moravské slovo, 136, Fr 09.06.1944
Fr 09.06.1944; Su 11.06.1944; Fr 09.06.1944 (uváděno Fr 09.06.1944–Mo 12.06.1944), Stadion; Dukla – Proměna Alexe Roschera / Unheimliche Wandlung des Alex Roscher, Die; Unheimliche Wandlung des Alexander Roscher, Die
Moravské slovo, 136, Fr 09.06.1944
Fr 09.06.1944; Su 11.06.1944; Fr 09.06.1944 (uváděno Fr 09.06.1944–Mo 12.06.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Nebezpečné jaro / Gefährlicher Frühling
Moravské slovo, 136, Fr 09.06.1944
Fr 09.06.1944 (uváděno Fr 09.06.1944−?), Avia; Slovan; Kino Avia – Žlutá vlajka / Gelbe Flagge, Die
Moravské slovo, 136, Fr 09.06.1944
Fr 09.06.1944 (uváděno Fr 09.06.1944−?), Zora; Zora Hussowitz – Nemluvme o lásce!; Nemluvme o lásce / Wer spricht denn von Liebe
Moravské slovo, 193, Fr 09.06.1944
Fr 09.06.1944; Su 11.06.1944; Fr 09.06.1944 (uváděno Fr 09.06.1944–Mo 12.06.1944), Kino Dornych; Edison; Viktoria – Proměna Alexe Roschera / Unheimliche Wandlung des Alex Roscher, Die; Unheimliche Wandlung des Alexander Roscher, Die
Moravské slovo, 136, Fr 09.06.1944
Fr 09.06.1944 (uváděno Fr 09.06.1944−?), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Falešná milenka / Falsche Geliebte, Die
Moravské slovo, 136, Fr 09.06.1944
Fr 09.06.1944 (uváděno Fr 09.06.1944−?), Jas; Jas Hussowitz; Bio Jas – Prosím, pane profesore / Bitte, Herr Professor
Moravské slovo, 136, Fr 09.06.1944
Sa 10.06.1944 (uváděno Sa 10.06.1944–Tu 13.06.1944), Atlantik; Vlast – Noc v Benátkách / Nacht in Venedig, Eine
Moravské slovo, 137, Sa 10.06.1944
Sa 10.06.1944 (uváděno Sa 10.06.1944−?), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Tenkrát...; Tenkrát / Damals
Moravské slovo, 137, Sa 10.06.1944
Tu 13.06.1944; Tu 13.06.1944 (uváděno Tu 13.06.1944–Th 15.06.1944), Stadion; Dukla – Panenství / Jungfernschaft
Moravské slovo, 139, Tu 13.06.1944
Tu 13.06.1944; Tu 13.06.1944 (uváděno Tu 13.06.1944–Fr 16.06.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Malá a velká láska / Kleine und die große Liebe, Die; Kleine und die grosse Liebe, Die
Moravské slovo, 139, Tu 13.06.1944
Tu 13.06.1944; Tu 13.06.1944 (uváděno Tu 13.06.1944–Th 15.06.1944), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Škola lásky / Liebesschule; Schule der Liebe
Moravské slovo, 139, Tu 13.06.1944
Tu 13.06.1944 (uváděno ?−We 14.06.1944), Avia; Slovan; Kino Avia – Dědečkem proti své vůli
Moravské slovo, 139, Tu 13.06.1944
Tu 13.06.1944 (uváděno ?−Tu 13.06.1944), Zora; Zora Hussowitz – Iluse / Illusion
Moravské slovo, 139, Tu 13.06.1944
Tu 13.06.1944 (uváděno ?−Th 15.06.1944), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Jeho nejlepší role / Seine Beste Rolle
Moravské slovo, 139, Tu 13.06.1944
Tu 13.06.1944 (uváděno ?−We 14.06.1944), Jas; Jas Hussowitz; Bio Jas – Ostrov démonů
Moravské slovo, 139, Tu 13.06.1944
Tu 13.06.1944 (uváděno ?−We 14.06.1944), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Svatba na Medvědím dvoře; Svatba na medvědím dvoře / Hochzeit auf Bärenhof
Moravské slovo, 139, Tu 13.06.1944
We 14.06.1944 (uváděno We 14.06.1944–Th 15.06.1944), Zora; Zora Hussowitz – Sklepnice Anna / Kellnerin Anna, Die
Moravské slovo, 140, We 14.06.1944
Fr 07.07.1944; Su 09.07.1944; Fr 07.07.1944 (uváděno Fr 07.07.1944–Th 13.07.1944), Kapitol; Elite Kino – Korunovaná láska / Gekrönte Liebe
Moravské slovo, 160, Fr 07.07.1944
Fr 14.07.1944; Su 16.07.1944 (uváděno Fr 14.07.1944–Th 27.07.1944), Kapitol; Elite Kino – Kouzelné housle / Zaubergeige, Die
Moravské slovo, 166, Fr 14.07.1944
Fr 23.10.1942; Fr 23.10.1942 (uváděno Fr 23.10.1942–Th 12.11.1942), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Městečko na dlani / Gotteshand
Moravské slovo, 252, Fr 23.10.1942
Fr 18.12.1942; Fr 18.12.1942; Th 17.12.1942 (uváděno Fr 18.12.1942–We 23.12.1942), Ufa - Kapitol – Ve víru vášní / Mädchen in Rot; Mädchen in Not
Moravské slovo, 300, Fr 18.12.1942
Tu 22.12.1942; Tu 22.12.1942; Tu 22.12.1942; Fr 01.01.1943; Mo 04.01.1943 (uváděno Fr 25.12.1942–Th 07.01.1943), Ufa - Kapitol – Měj mne rád / Hab´ mich lieb
Moravské slovo, 304, We 23.12.1942
Fr 15.11.1940; Fr 15.11.1940 (uváděno Fr 15.11.1940–Th 21.11.1940), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Tajemství džungle / Dschungelgeheimnisse; Dschungel - Geheimnisse
Fr 14.01.1944; Sa 15.01.1944; Fr 14.01.1944 (uváděno Fr 14.01.1944; Sa 15.01.1944–Mo 17.01.1944), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Policejní komisař Eyck; Komisař Eyck; Kriminální komisař Eyck / Krim.-Kom. Eyck; Kriminalkomissar Eyk
Mo 08.06.1942; Su 07.06.1942; Sa 06.06.1942 (uváděno June 1942–Th 11.06.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Artur a Leontýna / Arthur und Leontine
Moravské noviny, 133, Mo 08.06.1942
Fr 28.07.1944; Fr 28.07.1944 (uváděno Fr 28.07.1944−?), Kapitol; Elite Kino – Lehká kavalerie / Leichte Kavallerie
Moravské noviny, 206, Fr 28.07.1944
Fr 11.08.1944; Su 27.08.1944, Kapitol; Elite Kino – Majorátní pán / Majoratsherr, Der
Moravské noviny, 220, Fr 11.08.1944
Tu 25.03.1930; Tu 25.03.1930; Tu 01.04.1930; Fr 04.04.1930; We 09.04.1930; Tu 25.03.1930 (uváděno Tu 25.03.1930; Mo 24.03.1930–Th 10.04.1930), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Tonka Šibenice / Galgentoni, Die/ Galgen-Toni
Lidové noviny, 167, Tu 01.04.1930
Fr 15.05.1942; Fr 15.05.1942 (uváděno Fr 15.05.1942–Th 21.05.1942; Fr 22.05.1942), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Mezi Hamburkem a Haiti; Mezi Hamburgem a Haiti / Zwischen Hamburg und Haiti
Moravské noviny, 114, Fr 15.05.1942
Fr 08.07.1927 (uváděno Fr 08.07.1927–Mo 11.07.1927), Apollo; Ohne Pause (OP Kino); Ufa OP – kino aktualit; Aktualita; O. P. Aktualitätenkino; Apollo-Kino; Čas – Zločin na předměstí
Lidové noviny, 341, Fr 08.07.1927
Fr 22.01.1932; Fr 22.01.1932 (uváděno Fr 22.01.1932–Mo 25.01.1932), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Meluka, růže marakese; Meluka - růže Marakeše; Meluka - Růže Marakeše / Meluka, die Rose von Marakesch; Fox-Tonwochenschau; Ton-Grotesken
Lidové noviny, 39, Fr 22.01.1932
Tu 28.03.1944; Su 26.03.1944 (uváděno Tu 28.03.1944–Th 27.04.1944), Scala; Moskva; Bio Dopz – Tak hrával šraml / Schrammeln
Moravské slovo, 74, Tu 28.03.1944
Fr 28.02.1947 (uváděno Fr 28.02.1947–Th 06.03.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Dobrodruh
Čin, 50, Fr 28.02.1947
Fr 30.05.1947 (uváděno Fr 30.05.1947–Th 12.06.1947), Kapitol; Elite Kino – Varuj
Čin, 125, Fr 30.05.1947
 
up
 
 
 
 
 
© 2011 Department of Film and Audiovisual Culture at Faculty of Philosophy, Masaryk University, Brno