Cinematic Brno
Documentation of movie exhibition history and cinema-goers’ preferences in Brno, 1918-1945

 
 







 
Audience
mládeži přístupné
 
Programme
Fr 29.01.1943 (uváděno Fr 29.01.1943–Mo 01.02.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Ty a já / Du und ich
Moravské noviny, 24, Fr 29.01.1943
Tu 24.04.1934; Mo 23.04.1934 (uváděno Tu 24.04.1934; Mo 23.04.1934–Th 26.04.1934; Th 26.04.1934), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Osobní pobočník císařovny; Osobní pobočník císařovny (Hlas lásky)
Moravské noviny, 94, Mo 23.04.1934
Sa 30.04.1927 (uváděno Fr 29.04.1927–Th 12.05.1927), Orania; Urania – Tři mušketýři
Lidové noviny, 219, Sa 30.04.1927
Fr 06.08.1943 (uváděno Fr 06.08.1943–Mo 09.08.1943), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Adam a Eva
Moravské slovo, 184, Fr 06.08.1943
Fr 03.03.1944; Fr 03.03.1944 (uváděno Fr 03.03.1944–Th 16.03.1944), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Milostné dopisy / Liebesbriefe
Sa 13.05.1933; Fr 12.05.1933 (uváděno Sa 13.05.1933; Fr 12.05.1933–Th 18.05.1933), Moderna; Bio Moderna; Jalta – K mysu Dobré Naděje / Zum Kap der guten Hoffnung
Lidové noviny, 240, Fr 12.05.1933
Sa 13.05.1933; Fr 12.05.1933 (uváděno Sa 13.05.1933; Fr 12.05.1933–Th 18.05.1933), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Kouzelná říše hor / Zauberreich der Berge, Das
Lidové noviny, 240, Fr 12.05.1933
Tu 25.07.1933 (uváděno Tu 25.07.1933–Th 27.07.1933), Kino Republika – Kariera Pavla Čamrdy; Kariéra Pavla Čamrdy / Karriere des Paul Camrda, Die
Lidové noviny, 368, Tu 25.07.1933
Fr 12.08.1932; Fr 12.08.1932 (uváděno Fr 12.08.1932–Th 18.08.1932), Central; Ufa-Central; Zentral; Centrální kino; The Empire Bio Co.; Úderka – Na kouzelném koberci kolem světa
Moravské noviny, 186, Fr 12.08.1932
Th 01.01.1948 (uváděno ?−Th 22.01.1948), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Paní Miniverová
Národní Obroda, 1, Th 01.01.1948
Fr 02.01.1948 (uváděno Fr 02.01.1948–Th 08.01.1948), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Zrádce
Národní Obroda, 2, Fr 02.01.1948
Fr 28.05.1926; Sa 29.05.1926 (uváděno Fr 28.05.1926; Sa 29.05.1926–We 02.06.1926), Orania; Urania – Ať žije král; Ať žije král! / Lang lebe der König
Lidové noviny, 269, Fr 28.05.1926
We 21.01.1948 (uváděno We 21.01.1948−?), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Ali Baba a 40 loupežníků
Národní Obroda, 16, We 21.01.1948
Fr 23.01.1948 (uváděno Fr 23.01.1948–Th 29.01.1948), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Křižník Varjag
Národní Obroda, 18, Fr 23.01.1948
Fr 23.01.1948 (uváděno Fr 23.01.1948–Th 29.01.1948), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Předtucha
Národní Obroda, 18, Fr 23.01.1948
Tu 27.01.1948 (uváděno ?−Th 29.01.1948), Avia; Slovan; Kino Avia – Mořský jestřáb
Národní Obroda, 21, Tu 27.01.1948
Fr 30.01.1948 (uváděno Fr 30.01.1948–Th 12.02.1948), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Špalíček
Národní Obroda, 24, Fr 30.01.1948
Fr 30.01.1948 (uváděno Fr 30.01.1948−?), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Paní Miniverová
Národní Obroda, 24, Fr 30.01.1948
Fr 30.01.1948 (uváděno Fr 30.01.1948−?), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Jaro
Národní Obroda, 24, Fr 30.01.1948
Tu 18.02.1947 (uváděno Tu 18.02.1947−?), Kapitol; Elite Kino – Poslední příležitost
Čin, 41, Tu 18.02.1947
Tu 18.02.1947 (uváděno ?−Th 27.02.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Mladý Tomáš Edison
Čin, 41, Tu 18.02.1947
Fr 07.03.1947 (uváděno Fr 07.03.1947–Tu 11.03.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Věrný Džulbars
Čin, 56, Fr 07.03.1947
Sa 07.02.1948 (uváděno ?−Th 12.02.1948), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Povstalci z hor
Národní Obroda, 31, Sa 07.02.1948
Fr 13.02.1948 (uváděno Fr 13.02.1948−?), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Polibek ze stadionu
Národní Obroda, 36, Fr 13.02.1948
Fr 14.03.1947 (uváděno Fr 14.03.1947–Th 20.03.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Poslední příležitost
Čin, 62, Fr 14.03.1947
Fr 13.02.1948 (uváděno Fr 13.02.1948−?), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Křižník Varjag
Národní Obroda, 36, Fr 13.02.1948
Fr 20.02.1948 (uváděno Fr 20.02.1948–Th 26.02.1948), Kapitol; Elite Kino – Ves v pohraničí
Národní Obroda, 42, Fr 20.02.1948
Fr 20.02.1948 (uváděno Fr 20.02.1948–Th 26.02.1948), Moderna; Bio Moderna; Jalta – Napoleon v Moskvě
Národní Obroda, 44, Su 22.02.1948
Fr 20.02.1948 (uváděno Fr 20.02.1948–Th 26.02.1948), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Partyzán
Národní Obroda, 42, Fr 20.02.1948
Fr 20.02.1948 (uváděno Fr 20.02.1948−?), Avia; Slovan; Kino Avia – Jaro
Národní Obroda, 42, Fr 20.02.1948
Fr 20.02.1948 (uváděno Fr 20.02.1948–Th 26.02.1948), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Partyzán
Národní Obroda, 42, Fr 20.02.1948
Fr 28.03.1947 (uváděno Fr 28.03.1947–Th 03.04.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Zloděj z Bagdadu
Čin, 74, Fr 28.03.1947
Fr 28.03.1947 (uváděno Fr 28.03.1947–Mo 21.04.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Caesar a Kleopatra
Čin, 74, Fr 28.03.1947
Fr 28.03.1947 (uváděno Fr 28.03.1947–Th 03.04.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Zorro mstitel
Čin, 74, Fr 28.03.1947
Sa 05.04.1947 (uváděno Sa 05.04.1947–Th 10.04.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Mladý Tomáš Edison
Čin, 81, Sa 05.04.1947
We 09.04.1947 (uváděno ?−Th 01.05.1947), Kapitol; Elite Kino – Jan Roháč z Dubé
Čin, 83, We 09.04.1947
Tu 22.04.1947 (uváděno ?−Th 15.05.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Guadalcanal
Čin, 94, Tu 22.04.1947
Tu 22.04.1947 (uváděno ?−Th 15.05.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Pepek staví lodi
Čin, 94, Tu 22.04.1947
Fr 05.03.1948 (uváděno Fr 05.03.1948−?), Scala; Moskva; Bio Dopz – Dny slovanského filmu
Lidová Obroda, 1, Fr 05.03.1948
Fr 05.03.1948 (uváděno Fr 05.03.1948–Th 11.03.1948), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Ves v pohraničí
Lidová Obroda, 1, Fr 05.03.1948
Fr 05.03.1948 (uváděno Fr 05.03.1948−?), Atlantik; Vlast – Admirál Nachimov
Lidová demokracie, 1, Fr 05.03.1948
Fr 05.03.1948 (uváděno Fr 05.03.1948−?), Vitagraf; Illusion; Elektra; Vitagraph; Květen – Duha
Lidová Obroda, 1, Fr 05.03.1948
Fr 05.03.1948 (uváděno Fr 05.03.1948–Th 11.03.1948), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Polibek ze stadionu
Lidová Obroda, 1, Fr 05.03.1948
Fr 05.03.1948 (uváděno Fr 05.03.1948–Th 11.03.1948), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Napoleon v Moskvě
Lidová Obroda, 1, Fr 05.03.1948
Fr 05.03.1948 (uváděno Fr 05.03.1948−?), Bio Sibiř (2); Bio Zora; Sibiř; Grand Bio Austria; Grand Bio Moravia – Léta dozrávání
Lidová Obroda, 1, Fr 05.03.1948
Fr 05.03.1948 (uváděno Fr 05.03.1948−?), Bio Vesmír; Světozor; Světozor Schimitz; Kino Židenice – Spiknutí
Lidová Obroda, 1, Fr 05.03.1948
Fr 16.05.1947 (uváděno Fr 16.05.1947–Th 22.05.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Siréna
Čin, 114, Fr 16.05.1947
Tu 09.03.1948 (uváděno ?−Th 11.03.1948), Jas; Jas Hussowitz; Bio Jas – Duha
Lidová Obroda, 4, Tu 09.03.1948
Tu 09.03.1948 (uváděno ?−Th 11.03.1948), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Ocelová pěst
Lidová Obroda, 4, Tu 09.03.1948
Tu 09.03.1948 (uváděno ?−Th 11.03.1948), Kino Orel; Astra (Líšeň); Savoy – Mořský jestřáb
Lidová Obroda, 4, Tu 09.03.1948
Fr 12.03.1948 (uváděno Fr 12.03.1948–Th 18.03.1948), Alfa; Praha; Panorama Alfa-Passage – Stěnka Razin
Lidová Obroda, 7, Fr 12.03.1948
Fr 12.03.1948 (uváděno Fr 12.03.1948–Th 25.03.1948), Scala; Moskva; Bio Dopz – Severní hvězda
Lidová Obroda, 7, Fr 12.03.1948
Fr 12.03.1948 (uváděno Fr 12.03.1948–Th 18.03.1948), Stadion; Dukla – Kavkazský hrdina
Lidová Obroda, 7, Fr 12.03.1948
Fr 12.03.1948 (uváděno Fr 12.03.1948–Th 25.03.1948), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Kniha džunglí
Lidová Obroda, 7, Fr 12.03.1948
Fr 12.03.1948 (uváděno Fr 12.03.1948–Fr 12.03.1948), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Strašidlo na prodej
Lidová Obroda, 7, Fr 12.03.1948
Fr 12.03.1948 (uváděno Fr 12.03.1948−?), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Paní Miniverová
Lidová Obroda, 7, Fr 12.03.1948
Fr 12.03.1948 (uváděno Fr 12.03.1948−?), Kino Orel; Astra (Líšeň); Savoy – Nevíte o bytě?
Lidová Obroda, 7, Fr 12.03.1948
Sa 13.03.1948 (uváděno Sa 13.03.1948−?), Atlantik; Vlast – Partyzán
Lidová Obroda, 8, Sa 13.03.1948
Tu 16.03.1948 (uváděno ?−Th 18.03.1948), Atlantik; Vlast – Balerína Nataša
Lidová Obroda, 10, Tu 16.03.1948
Tu 16.03.1948 (uváděno ?−Th 18.03.1948), Avia; Slovan; Kino Avia – Ocelová pěst
Lidová Obroda, 10, Tu 16.03.1948
Tu 16.03.1948 (uváděno ?−Th 18.03.1948), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Správné děvče
Lidová Obroda, 10, Tu 16.03.1948
Tu 16.03.1948 (uváděno ?−Th 18.03.1948), Bio Sibiř (2); Bio Zora; Sibiř; Grand Bio Austria; Grand Bio Moravia – Bohdan Chmelnický
Lidová Obroda, 10, Tu 16.03.1948
Su 27.07.1947 (uváděno ?−Th 03.07.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Veselá vojna
Čin, 149, Su 27.07.1947
Fr 04.07.1947 (uváděno Fr 04.07.1947–Th 10.07.1947), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Pán sedmi moří
Národní Obroda, 154, Fr 04.07.1947
Fr 04.07.1947 (uváděno Fr 04.07.1947–Th 10.07.1947), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Veselá vojna
Národní Obroda, 154, Fr 04.07.1947
Fr 11.07.1947 (uváděno Fr 11.07.1947–Th 17.07.1947), Bio Universum; Bio Metro; Morava – Bylo jedno zelené údolí
Národní Obroda, 159, Fr 11.07.1947
Fr 11.07.1947 (uváděno Fr 11.07.1947–Th 17.07.1947), Scala; Moskva; Bio Dopz – Alexander Něvský
Národní Obroda, 159, Fr 11.07.1947
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948–Th 01.04.1948), Stadion; Dukla – Rozmarný duch
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948−?), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Napoleon v Moskvě
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948−?), Avia; Slovan; Kino Avia – Paní Miniverová
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948−?), Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Léta dozrávání
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948−?), Jas; Jas Hussowitz; Bio Jas – Křižník Varjag
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Ves v pohraničí
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948−?), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Portáši
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948−?), Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Případ kapitána Dreyfuse
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948−?), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Tajemství vyzvědače
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948−?), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Otec kliďas
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Fr 19.03.1948, Union; Cinema elektrique; Oko – Polibek ze stadionu
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Fr 19.03.1948 (uváděno Fr 19.03.1948−?), Kino Orel; Astra (Líšeň); Savoy – Bratři v triku
Lidová Obroda, 13, Fr 19.03.1948
Tu 23.03.1948, Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Malý lord Fauntleroy
Lidová Obroda, 16, Tu 23.03.1948
Tu 23.03.1948, Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Syn pluku
Lidová Obroda, 16, Tu 23.03.1948
Tu 23.03.1948, Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Týden v tichém domě
Lidová Obroda, 16, Tu 23.03.1948
Tu 23.03.1948, Bio Vesmír; Světozor; Světozor Schimitz; Kino Židenice – Syn pluku
Lidová Obroda, 16, Tu 23.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Kapitol; Elite Kino – Vyhnanec z ráje
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 15.04.1948), Bio Universum; Bio Metro; Morava – O ševci Matoušovi
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Scala; Moskva; Bio Dopz – Zkušební pilot
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Otec kliďas
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948, Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – O hodném koníčkovi
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Avia; Slovan; Kino Avia – Duha
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Polibek ze stadionu
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Severní hvězda
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Kavkazský hrdina
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Duha
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Zloděj z Bagdadu
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Bio Sibiř (2); Bio Zora; Sibiř; Grand Bio Austria; Grand Bio Moravia – Jaro
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Křižník Varjag
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Union; Cinema elektrique; Oko – Ve jménu života
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Kino Orel; Astra (Líšeň); Savoy – Zrádce
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Tu 23.03.1948, Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Týden v tichém domě
Lidová Obroda, 16, Tu 23.03.1948
Tu 23.03.1948, Bio Vesmír; Světozor; Světozor Schimitz; Kino Židenice – Syn pluku
Lidová Obroda, 16, Tu 23.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Kapitol; Elite Kino – Vyhnanec z ráje
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 15.04.1948), Bio Universum; Bio Metro; Morava – O ševci Matoušovi
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Scala; Moskva; Bio Dopz – Zkušební pilot
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Jugendkino – Kino pro mládež; Kino na Cihlářské; Studio; Jugend-Tonkino; Kino náročného diváka – Otec kliďas
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 08.04.1948), Kino Mladých – O hodném koníčkovi
Lidová Obroda, 16, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Severní hvězda
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
We 16.07.1947 (uváděno We 16.07.1947−?), Stadion; Dukla – Posvátné manželství
Národní Obroda, 163, We 16.07.1947
Fr 25.07.1947 (uváděno Fr 25.07.1947−?), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Konvoj do Murmanska
Národní Obroda, 171, Fr 25.07.1947
Fr 15.08.1947 (uváděno Fr 15.08.1947−?), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Synové hor / Söhne der Berge
Národní Obroda, 190, Su 17.08.1947
Tu 23.03.1948, Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Syn pluku
Lidová Obroda, 16, Tu 23.03.1948
Tu 23.03.1948, Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Týden v tichém domě
Lidová Obroda, 16, Tu 23.03.1948
Tu 23.03.1948, Bio Vesmír; Světozor; Světozor Schimitz; Kino Židenice – Syn pluku
Lidová Obroda, 16, Tu 23.03.1948
Tu 23.03.1948, Union; Cinema elektrique; Oko – Polibek ze stadionu
Lidová Obroda, 16, Tu 23.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Kapitol; Elite Kino – Vyhnanec z ráje
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 15.04.1948), Bio Universum; Bio Metro; Morava – O ševci Matoušovi
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Scala – Zkušební pilot
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 08.04.1948), Kino Mladých – O hodném koníčkovi
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Besední dům; Adria; Besední dům; Adria; Jadran – Severní hvězda
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Avia; Slovan; Kino Avia – Duha
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Kino Varieté; Bajkal; Radio; Radost – Severní hvězda
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Lidový Biograf; Lidové bio; Lido bio; Lidové kino; Lípa; Volks Kino – Kavkazský hrdina
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Duha
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Zloděj z Bagdadu
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Bio Sibiř (2); Bio Zora; Sibiř; Grand Bio Austria; Grand Bio Moravia – Jaro
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Bio Slávia; Sport; Sport kino Židenice; Sport - Schimitz; Slavia – Křižník Varjag
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Union; Cinema elektrique; Oko – Ve jménu života
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Sa 27.03.1948 (uváděno ?−Th 01.04.1948), Kino Orel; Astra (Líšeň); Savoy – Zrádce
Lidová Obroda, 20, Sa 27.03.1948
Fr 02.04.1948 (uváděno Fr 02.04.1948–Th 22.04.1948), Moderna; Bio Moderna; Jalta – O věrném přátelství
Lidová Obroda, 24, Fr 02.04.1948
Fr 02.04.1948 (uváděno Fr 02.04.1948–Th 15.04.1948), Stadion; Dukla – Miláček slonů
Lidová Obroda, 24, Fr 02.04.1948
Fr 02.04.1948 (uváděno Fr 02.04.1948−?), Avia; Slovan; Kino Avia – Polibek ze stadionu
Lidová Obroda, 24, Fr 02.04.1948
Fr 02.04.1948 (uváděno Fr 02.04.1948–Th 08.04.1948), Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Ves v pohraničí
Lidová Obroda, 24, Fr 02.04.1948
Fr 02.04.1948 (uváděno Fr 02.04.1948−?), Lucerna; Lucerna - Sebrowitz; Lucerna, Žabovřesky – Předtucha
Lidová Obroda, 24, Fr 02.04.1948
Fr 02.04.1948 (uváděno Fr 02.04.1948−?), Starobrněnské kino; Loyal; Starobrněnské kino; Grand; Meteor; Meteor (Staré Brno); Svoboda – Křižník Varjag
Lidová Obroda, 24, Fr 02.04.1948
Fr 02.04.1948 (uváděno Fr 02.04.1948–Th 08.04.1948), Bio Vesmír; Světozor; Světozor Schimitz; Kino Židenice – Polibek ze stadionu
Lidová Obroda, 24, Fr 02.04.1948
 
up
 
 
 
 
 
© 2011 Department of Film and Audiovisual Culture at Faculty of Philosophy, Masaryk University, Brno