Stipendijní program na podporu technologií ve výuce FF MU

  Termíny aktuálního běhu programu

15. 5. 2023

Zahájení sběru projektů

17. 7. 2023

Konec sběru projektů

21. 8. 2023

Oznámení o výsledcích hodnocení

Základní informace

  Návody

Cílem Stipendijního programu na podporu využití technologií ve výuce FF MU je poskytnutí finanční podpory asistentům vyučujících z řad studujících, kteří vytvářejí e-learningové studijní materiály.

Do programu můžete přihlásit nejvýše jeden projekt s rozpočtem 10.000–30.000 Kč. Tyto finanční prostředky jsou určeny výhradně na výplatu stipendií asistentům vyučujících. Asistenti musí být proto studujícími na FF.

Více o programu Jak program probíhá?

  Chcete spolupracovat s Videostudiem? Domluvte se předem

Pokud plánujete využívat Videostudio CIT FF MU, napište nám prosím dopředu, abychom se mohli na budoucí spolupráci domluvit.

Spolupráce si musíte domluvit u každého projektu počítajícího s využitím služeb Videostudia. Nestačí, že jste projekt konzultovali při minulém běhu programu. Videostudio má omezené kapacitní možnosti – pokud chcete, aby spolupráce byla zajištěna, domluvit se ještě před koncem aktuálního přihlašovacího období je pro vás nejlepším možným postupem. Bez domluvy hrozí, že Videostudio nebude moci zajistit, s čím v projektu počítáte, a projekt pak může být při hodnocení penalizován.

Kontaktovat Videostudio CIT FF MU

  Co kontrolujeme, ještě než návrhy projektů začneme hodnotit?

Před samotným hodnocením procházejí návrhy projektů formální kontrolou. Návrhy budou z hodnocení vyloučeny v případě, že:

  • řešitelem projektu není akademický pracovník FF MU,
  • se žádá o finanční podporu na výdeje, které zahrnují cokoliv jiného než odměnu za práci asistenta připravujícího podklady k výuce čili např. i: finance na nákup materiálů, zdrojů, licencí atp., odměny za výuku, proplacení cestovních nákladů apod.,
  • projekt je popsán vágně a návrhu chybí podstatné informace pro hodnocení, více viz na stránkách Vzorový projektHodnocení projektů.

  Chtěli byste vědět více nebo vám není něco jasné?

Napište nám

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info