Interní rozvojové projekty

O programu

Veřejným vysokým školám jsou prostřednictvím rozvojových programů Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy poskytovány finanční prostředky na Centralizované rozvojové projekty a na řešení Institucionálních rozvojových plánů.

Interní rozvojové projekty vznikly na MU v roce 2012 a nahradily Decentralizované rozvojové projekty vyhlašované MŠMT ČR. Projekty jsou přímo navázány na Institucionální plán MU a Aktualizaci dlouhodobého záměru MU pro daný kalendářní rok a pomáhají naplňovat jejich cíle a ukazatele.

Více informací naleznete na webových stránkách Odboru pro rozvoj MU. A také na webových stránkách MŠMT.

Přesný harmonogram na daný rok bude vždy zveřejněn v aktualitách k programu.

Mgr. Daniel Bárta