MUNI Innovation Award 2021

8. 7. 2021 Veronika Mattesová

Nominaci k ocenění studenta či zaměstnance MU za uplatněné vynálezy a jiné výsledky VaV, projekty, služby a jiné relevantní společensky významné aktivity a výstupy, které se podařilo zavést do praxe, může podat kdokoliv do 15.9.2021.

Hodnocení provádí nezávislá komise složená z řad odborné univerzitní i mimouniverzitní veřejnosti, Rada pro transfer technologií a komerční spolupráci MU, vedení MU a představitelé fakult nebo dalších zainteresovaných hospodářských středisek MU.

Vyhlášení výsledků proběhne 11.11.2021 v rámci tradiční akce MU Business Research Forum formou slavnostního ceremoniálu.

Nominační formulář i další informace naleznete zde