Nová struktura GAMU

Nové znění směrnice MU č. 8/2017, která upravuje pravidla Grantové agentury MU, je účinné od 9. 9. 2020.

14. 9. 2020 Alžběta Dvořáková GAMU

V rámci Grantové agentury MU budou nadále podporovány aktivity v rámci Programu podpory studentského výzkumu a Programu podpory výzkumu. Specifický výzkum je nyní samostatný a řídí se vlastní směrnicí.

• Program podpory studentského výzkumu
    • Podpora vynikajících diplomových prací
  • Program podpory výzkumu
    • HORIZONS - Podpora přípravy mezinárodních grantů
    • INTERDISCIPLINARY - Mezioborové výzkumné projekty
    • MASH - MUNI Award in Science and Humanities
    • MASH JUNIOR - MUNI Award in Science and Humanities JUNIOR
    • CAREER RESTART - Podpora začlenění vědeckých pracovníků po přerušení kariéry do výzkumných týmů na MU
    • MUNI SCIENTIST - Cena za vynikající výsledky výzkumu

Pravidla Grantové agentury MU (příloha směrnice MU 8/2017) obsahují kromě základních informací o jednotlivých kategoriích, také Etický kodex pro hodnotitele a řešitele GAMU. Podrobná pravidla jednotlivých soutěží budou upravena v každé výzvě.

Aktuálně vyhlášené soutěže

INTERDISCIPLINARY - soutěžní lhůta od 1. října do 30. listopadu 2020