Nová výzva Proof of Concept TAČR GAMA

Centrum pro transfer technologií (CTT) vyhlašuje Výzvu č. 072018 na podporu zvýšení aplikačního potenciálu výsledků výzkumu a vývoje Masarykovy univerzity – Proof of Concept.

30. 8. 2018 Marie Skřivanová

Centrum pro transfer technologií (CTT) vyhlašuje Výzvu č. 072018  na podporu zvýšení aplikačního potenciálu výsledků výzkumu a vývoje Masarykovy univerzity – Proof of Concept.

Cílem výzvy je zhodnotit a ověřit předpokládaný aplikační potenciál již dosažených výsledků výzkumu a vývoje na Masarykově univerzitě prostřednictvím Dílčích projektů, které budou na základě této výzvy realizovány.

Délka trvání podpořených Dílčích projektů je v rozmezí 6 - 11 měsíců, ukončení nejpozději v listopadu 2019.

Maximální výše podpory jednoho Dílčího projektu je 800 000 Kč.

Minimální částka, o kterou je možno na realizaci Dílčího projektu žádat, je 100 000 Kč.

Sběr žádostí 29. 8. 2018 - 26. 9. 2018.

Podrobné informace k výzvě jsou k dispozici na dokumentovém serveru CTT.