Specifický výzkum na rok 2022

14. 9. 2021 Markéta Jurášová Specifický výzkum

Specifickým vysokoškolským výzkumem (dále jen „specifický výzkum“) se rozumí výzkum prováděný studenty při uskutečňování akreditovaných doktorských nebo magisterských studijních programů a který je bezprostředně spojen s jejich vzděláváním.

Rektor MU vyhlašuje soutěž o podporu projektů v těchto kategoriích:

1. Podpora studentských projektů specifického výzkumu.
  2. Podpora projektů specifického výzkumu zaměřených na organizaci studentských vědeckých konferencí.

Soutěž probíhá na úrovni jednotlivých fakult dle stanovených interních termínů. Všechny fakulty se řídí stejnými zásadami studentské grantové soutěže stanovenými Směrnicí Masarykovy univerzity č. 3/2020 Pravidla Specifického vysokoškolského výzkumu. Realizace projektů proběhne od 1. 1. do 31. 12. 2022.

Důležitá data

Datum Popis