Vykazování a měření umělecké činnosti

Vykazování a měření umělecké činnosti na Filozofické fakultě MU

Měření umělecké činnosti slouží pro evidenci publikační a umělecké činnosti univerzity a je jedním z nástrojů pro přerozdělování institucionální podpory institucím.

Registr uměleckých výstupů (RUV)

Aplikace RUV vznikla za účelem podpory procesu registrace a hodnocení výstupů z tvůrčí umělecké činnosti na celostátní úrovni.

Snaží se zmapovat tvůrčí činnosti uvnitř oblasti umění ve vztahu k vysokým školám. Naplňuje potřebu formulovat trendy a vývojové linie. Konstatuje výkonnost VŠ s akreditovaným uměleckým studijním programem. Umožňuje vzájemné mezidruhové srovnání na poli uměleckých výstupů a srovnání s výzkumem jako celkem.

Aplikace pro vkládání výstupů Návody a dokumenty

Harmonogram RUV

• leden - zadávání výstupů do systému
  • únor - kontroly výstupů
  • březen - odesílání výstupů k certifikaci

Pro přesné termíny sběru prosíme sledujte aktuality našeho oddělení nebo kontaktujte kontaktní osobu RUV viz níže.

Kontaktní osoba na FF pro RUV