Získejte grant pro svůj projekt!

Sháníte finance pro svůj projekt? Sledujte výzvy vypisované Grantovou agenturou Masarykovy univerzity!

Aktuálně lze žádat o granty v kategoriích:

kategorie grantů GAMU

Grantová agentura Masarykovy univerzity (GAMU)

Cílem GAMU je podpořit vědce a vědecké týmy na Masarykově univerzitě a zvýšit tak prestiž její vědecké práce a zvýšit úspěšnost univerzity v získávání prestižních zahraničních grantů.

Grantová agentura směřuje svoji podporu jak na studenty (magisterské i doktorské), tak na vědce a vědecké týmy.

K 1. 9. 2023 rektor MU vyhlásil soutěže v kategorii MASH, Career Restart, Horizons a MUNI Scientist pro rok 2024.

K 14. 11. 2023 rektor MU vyhlásil soutěž v kategorii Podpora vynikajících diplomových prací pro rok 2024.

K 15. 11. 2023 rektor MU vyhlásil soutěž v kategorii MASH Junior Star pro rok 2024.

Kategorie grantů

Další novinky