Capacity Building in Higher Education (CBHE) Virtual Fair

STUDY IN academy se po letní pauze vrací. Pro zástupce českých vysokých škol jsme v průběhu letošního podzimu naplánované dva webináře zabývající se tématy internacionalizace. První se koná 26. října  9:30 - 12:30 a bude se věnovat tématu Building staff commitment to internationalisation. Webinářem provedou Marina Casals, koordinátorka SUCTI a SUCTIA projektů, a Daniela Trani, Director of the Young Universities for the Future of Europe (YUFE) Alliance. Účast je pro zástupce VŠ zdarma.

15. 10. 2021

Přijměte pozvání na akci NEO a EACEA k budování kapacit v oblasti VŠ vzdělávání: Capacity Building in Higher Education (CBHE) Virtual Fair, 26.-27. října.

O co se jedná?

• Dvoudenní online událost má za cíl zvýšit povědomí o přínosu CBHE projektů pro partnerské země programu Erasmus+.
  • 28 tematických boků (zdraví, zemědělství, strojírenství, životní prostředí...), 16 workshopů, krossektorální témata (digitalizace, inovace, soft skills,...).
  • Prezentace cca 100 úspěšných projektů (z období 2015-2020).
  • Ideální příležitost načerpat inspiraci pro formování nových CBHE projektů.

Registrujte se zde do 21. 10. a podívejte se také na kompletní program!

V případě dotazů se obraťte na klara.tonkova@dzs.cz.