Informační schůzka o programu ISEP

ISEP = International Student Exchange Program

Masarykova univerzita je jako jediná veřejná univerzita v Česku součástí mezinárodní sítě ISEP, která studentům umožňuje studovat za stejné náklady jako v Česku téměř 150 univerzitách v USA a na desítkách dalších univerzit v 50 státech světa – například v Kanadě, Austrálii, Novém Zélandu a v různých zemích Latinské Ameriky, Asie a Afriky.

23. 11. 2020

Sníš o studiu za hranicemi Evropy? ISEP je jedním z programů, který umožňuje studentům MU si tento sen splnit. Připoj se k nám ve středu 2.12. od 9.30 na MS Teams.
Dozvíš se více detailů o programu samotném, jak funguje, o podmínkách účasti a financích, ale i o tom, jak se přihlásit, jaké dokumenty k tomu budeš potřebovat a jak výběrové řízení probíhá.
Kdy?
2. 12., 9.30–10.30 hod
Kde?
PS: Doporučujeme si před schůzkou projít stránky programu na https://czs.muni.cz/cs/student-mu/studijni-pobyty/isep.