Přihlášky v rámci CEEPUS sítí na fakultě na podzimní semestr 2022

1. 6. 2022

Aktuálně probíhá sběr přihlášek v rámci programu CEEPUS (výjezdy do zemí střední a východní Evropy) v rámci podzimního semestru 2022. Naše fakulta je aktuálně zapojená do šesti sítí, a to prostřednictvím Ústavu románských jazyků a literatur (Španělský jazyk a literatura a Francouzský jazyk a literatura), Ústavu českého jazyka, Ústavu české literatury, Historického ústavu a Ústavu religionistiky.

Studijní pobyty jsou možné pro studenty Bc., Mgr. i Ph.D. programu, a to na období od jednoho do pěti měsíců. Přihlášky se podávají přes portál www.ceepus.info.

Pro více informací navštivte náš web, portál CEEPUSu nebo kontaktujte své CEEPUS koordinátory sítí. Obrátit se také můžete na fakultního CEEPUS koordinátora Mgr. Zdeňku Pulicarovou za Zahraniční oddělení (zdenka.pulicarova@phil.muni.cz, +420 549493561).