Stipendium AIA: Asistentské stáže na školách v Bavorsku pro Bc., Mgr., Ph.D. studenty i absolventy

17. 5. 2022

Bavorské státní ministerstvo vzdělávání a kultury nabízí stipendia pro asistenty výuky českého jazyka na školách v Bavorsku ve školním roce 2022/2023.

Hlásit se mohou studenti a absolventi vysokých škol do 29 let s němčinou jako studijním oborem. Uchazeči musí mít dokončené alespoň dva ročníky vysokoškolského studia.

Zájemci se mohou přihlásit emailem do 31. května 2022, na adresu maximilian.weig@stmuk.bayern.de je třeba zaslat tyto podklady:

• životopis v němčině (max. 2 x A4)

• motivační dopis v němčině (max. 1 x A4)

jazykový certifikát (pokud je k dispozici)

Více informací naleznete v textu výzvy v ČJ a v aktualizované verzi výzvy v NJ na našich stránkách.

S případnými dotazy se prosím obracejte na pana Maximiliana Weiga na výše uvedené emailové adrese.