Výzva k předkládání návrhů pro projekty v rámci Fondů EHP

12. 2. 2019

V rámci programu Vzdělávání Fondů EHP (dříve Norské fondy) byla vyhlášena výzva k předkládání návrhů pro projekty institucionální spolupráce, projektů mobilit a projektů odborného vzdělávání.

Kompletní znění výzvy najdete zde.

Návrhy projektů předkládá způsobilá instituce, která taktéž vybírá účastníky projektů z řad studentů nebo akademických pracovníků.

Máte-li zájem se do projektů zapojit, prosím vyplňte krátkou tabulku zde (popis aktivity vyplňujte v angličtině) a odešlete ji prosím do 19. 2. 2019 do 8 hod. ráno na adresu michaela.sochorova@phil.muni.cz.

Kritériem výběru bude kvalita návrhu projektu (popis aktivit). Studenty bude vybírat komise ve složení doc. PhDr. Miluše Juříčková, CSc., doc. PhDr. Tomáš Pospíšil, Ph.D., Mgr. Michaela Sochorová; akademické pracovníky bude vybírat komise ve složení doc. PhDr. Tomáš Pospíšil, Ph.D., Mgr. Michaela Sochorová a Mgr. Irena Rodriguez Točíková.