Webinář ke 4. výzve: FONDY EHP 2014-2021

Je vyhlášena 4. výzva pro projekty institucionální spolupráce Fondů EHP. Přihlaste se na podzimní webináře, kde se dozvíte vše o možných aktivitách, financování projektu i o hledání partnerů z Norska, Islandu nebo Lichtenštejnska. Nebo se nechte inspirovat projekty schválenými v předchozím kole výzev. Termín pro zasílání grantových žádostí je 16. února 2022.

18. 10. 2021

Zajímá vás spolupráce s partnerem z Islandu, Lichtenštejnska nebo Norska a hledáte finanční prostředky na společný projekt? Pak je tu pro
Vás program Vzdělávání Fondů EHP!

Přihlaste se na webináře, které pořádá Dům zahraniční spolupráce, a dozvíte se vše o programu i o tom, jak podat žádost o projekt.

Komu jsou webináře určeny?

Webináře jsou určené pro zájemce z mateřských, základních, středních i vysokých škol, zástupce veřejných institucí, krajů a zřizovatelů škol.

Organizace webinářů

Webináře jsou rozdělené do dvou částí (první se zabývá náplní projektů, druhá pak financováním), při registraci si můžete u každé zvolit ze dvou termínů.

ČÁST 1 / PROJEKTY INSTITUCIONÁLNÍ SPOLUPRÁCE A JEJICH MOŽNOSTI

19. října 2021 / 14:00 - 16:00 nebo 22. listopadu / 14:00 - 16:00

• Žadatelé a partneři projektu
  • Projektové aktivity
  • Co obnáší dobrý projekt
  • Jak najít partnera v donorském státu
  • Projekty a COVID-19
ČÁST 2 / FINANCOVÁNÍ PROJEKTŮ A PŘÍPRAVA ŽÁDOSTI

21. října 2021 / 14:00 - 16:00 nebo 23. listopadu / 14:00 - 16:00

• Základní pravidla financování
  • Rozpočtové kategorie: využití a vykazování
  • Jak připravit dobrou žádost
  • Proces hodnocení

Registrační formulář

Registrační formulář je dostupný zde.
Registrujte se nejpozději dva dny před vybraným termínem.

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu eeagrants@dzs.cz.