Organizační referent / organizační referentka pro Dissident Networks Project - (úvazek 0,5)

Pracoviště
Centrum pro digitální výzkum náboženství Filozofická fakulta
Termín přihlášek
17. 5. 2021
Nástup
1. 9. 2021
Elektronická přihláška

Tajemník Filozofické fakulty MU vyhlašuje výběrové řízení na pozici

organizační referent / organizační referentka

Pracoviště: Centrum pro digitální výzkum náboženství, Ústav religionistiky, Filozofická fakulta Masarykovy univerzity

Výše pracovního úvazku: 0,5

Předpokládaný termín nástupu: 1. 9. 2021

Trvání: 31. 8. 2022 (první smlouva), 31. 8. 2026 (prodloužení)

Počet otevřených pozic: 1

Uzávěrka přihlášek: 17. 5. 2021

Výzkumná iniciativa Dissident Networks Project (DISSINET, https://www.dissinet.cz/), financovaná prestižním grantem ERC Consolidator Grant (2021-2026) a zabývající se středověkým nekonformním křesťanstvím a inkvizičními záznamy, hledá na částečný úvazek organizační referentku/referenta.

Nabízíme:

  • Práci v motivovaném mezinárodním výzkumném týmu komunikujícím anglicky.
  • Cennou kariérní zkušenost (zodpovědná pozice v prestižním vědeckém projektu).
  • Prostor k rozvoji organizačních dovedností, angličtiny a propagace vědeckých výsledků na sociálních médiích.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí.

Požadujeme:

  • Magisterské vzdělání (obor humanitní, společenskovědní nebo zahrnující práci se strukturovanými/tabulkovými daty výhodou).
  • Vysokou úroveň písemné i ústní komunikace v českém jazyce (C2 nebo rodný jazyk).
  • Aktivní znalost angličtiny slovem a písmem (alespoň na úrovni C1).
  • Pokročilejší uživatelskou znalost práce na PC (Google Sheets / Excel, Google Docs / Word atd.)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost samostatné práce, vysokou míru zodpovědnosti a spolehlivosti.

Předpokládaná náplň práce:

  • Agenda kolem pracovních smluv, faktur, cestovních příkazů, nákupu knih a materiálu, komunikace s personálním a ekonomickým oddělením fakulty.
  • Dohled nad účetnictvím projektu.
  • Komunikace s veřejností v angličtině (aktuality na webu, příspěvky na sociální média).
  • Emailová agenda, komunikace v zastoupení hlavního řešitele.
  • Odborné úkoly napomáhající výzkumu (organizace bibliografických údajů, katalogizace dodaných knih, kontrola dat).
  • Praktická asistence zahraničním výzkumníkům v projektu a hostům.
  • Zpracovávání finančních zpráv a částí odborných zpráv projektu.

Přílohy k přihlášce:

  • Motivační dopis.
  • Strukturovaný životopis (včetně úrovně jazykových znalostí a přehledu dosavadní praxe).
  • Doklady o vzdělání.
  • Případné doklady úrovně jazykových znalostí.

Pozice vyžaduje přítomnost v Brně.

Výběrové řízení je vícekolové. První kolo je založeno na posouzení příloh, další pak na testech zaměřených na znalost angličtiny a na pečlivou a přesnou práci s informacemi a na ústním pohovoru v angličtině prostřednictvím videokonference.

Jak se přihlásit:

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete přihlášku s požadovanými podklady k výběrovému řízení do 17. 5. 2021 formou e-přihlášky viz níže.

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.