Asistent / asistentka litevského jazyka pro Ústav jazykovědy a baltistiky - (úvazek 0,5)

Pracoviště
Ústav jazykovědy a baltistiky Filozofická fakulta
Termín přihlášek
19. 5. 2021
Nástup
1. 9. 2021
Elektronická přihláška

Děkan filozofické fakulty MU vypisuje výběrové řízení na pozici

Asistent / asistentka litevského jazyka  - (úvazek 0,5)

Pracoviště: Ústav jazykovědy a baltistiky, Filozofická fakulta Masarykovy univerzity

Výše pracovního úvazku: 0,5

Předpokládaný termín nástupu: 1. 9. 2021

Počet otevřených pozic: 1

Uzávěrka přihlášek: 19. 5. 2021

Požadavky na uchazeče:

• ukončené magisterské (či vyšší) vzdělání v oboru
  • aktivní znalost litevštiny a finštiny (znalost estonštiny nebo lotyštiny výhodou)
  • získání doktorátu v horizontu několika let (tzn. buď započaté doktorské studium nebo nástup do takového studia v nejbližším možném termínu)
  • zájem věnovat se vědecké činnosti

Předpokládaná náplň práce:

• výuka odborných kursů (zvláště jazykových)
  • příprava studijních materiálů
  • vědecká činnost v oboru
  • podíl na organizačním zabezpečení výzkumné a pedagogické činnosti, vč. související administrativy

Informace o Ústavu jazykovědy a baltistiky naleznete na:

Přílohy k přihlášce:

• motivační dopis
  • strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe
  • doklady o vzdělání

Jak se přihlásit?

Písemné nabídky doložené motivačním dopisem, strukturovaným profesním životopisem s přehledem dosavadní praxe, doklady o vzdělání přijímá do 19. 5. 2021 Personální oddělení FF MU, Arne Nováka 1, 602 00 Brno,  formou e-přihlášky (viz níže).

Elektronická přihláška

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku