Manažer / manažerka evropských/zahraničních projektů

Pracoviště
Oddělení výzkumu a vývoje Filozofická fakulta
Termín přihlášek
18. 5. 2021
Nástup
nejlépe ihned nebo dohodou
Elektronická přihláška

Tajemník Filozofické fakulty MU vyhlašuje výběrové řízení na pozici

manažer / manažerka evropských/zahraničních projektů

Pracoviště: Oddělení výzkumu a vývoje, Filozofická fakulta, Masarykovy univerzity

Výše pracovního úvazku: 1,0

Předpokládaný termín nástupu: nejlépe ihned nebo dohodou

Počet otevřených pozic: 1

Uzávěrka přihlášek: 18. 5. 2021

Předpokládaná náplň práce:

  •  kompletní administrace Evropských projektů v rámci svěřených grantových schémat
  •  vedení operativní evidence a dokumentace
  •  pomoc s přípravou projektové žádosti
  •  spolupráce s řešitelem a manažerem projektu ve fázi realizace
  •  proaktivní řešení vzniklých problémů
  •  spolupráce s ostatními úseky (ekonomický, personální, kontrolní)
  •  komunikace se zahraničními a místními partnery a poskytovateli
  •  vyhledávání dotačních titulů a nových projektových rámců
  •  tvorba plánů, reportů a prezentace výsledků

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání magisterského typu
  • dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem, další jazyk (NJ FJ) výhodou
  • analytické myšlení, inovativní přístup, projektové myšlení, ochota učit se nové věci
  • výborné organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • práce s PC na pokročilé úrovni
  • zkušenost s projektovou činností
  • výhodou znalost vysokoškolského prostředí nebo zkušenosti ze vzdělávací institucí
  • aktivní vyhledávaní dalších možných dotačních titulů
  • základní ekonomické znalosti v oblasti evropských projektů výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v kreativním prostředí
  • zázemí významné a úspěšné univerzity
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • 6 týdnů dovolené

Přílohy k přihlášce:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe
  • doklad o dosaženém vzdělání

Jak se přihlásit:

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete přihlášku s požadovanými podklady k výběrovému řízení do 18. 5. 2021 formou e-přihlášky viz níže.

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.