Odborný asistent / odborná asistentka pro Historický ústav - (úvazek 0,5)

Pracoviště
Historický ústavFilozofická fakulta
Termín přihlášek
31. 10. 2021
Nástup
1. 2. 2022 nebo dle domluvy
Typ úvazku
částečný
Obor činnosti
Věda a výzkum  |  Vzdělávání a školství
Elektronická přihláška

Děkan filozofické fakulty MU vypisuje výběrové řízení na pozici

 odborný asistent / odborná asistentka

Pracoviště: Historický ústav, Filozofická fakulta, Masarykovy univerzity

Výše pracovního úvazku: 0,5

Předpokládaný termín nástupu: 1. 2. 2022 nebo dle domluvy

Počet otevřených pozic: 1

Uzávěrka přihlášek:  31. 10. 2021

Historický ústav FFMU hledá kolegu / kolegyni s odbornou specializací dějiny 20. století / soudobé dějiny. Preferována je osoba, jež dokončila Ph.D. maximálně před 8 lety a jež je připravena zastávat pozici slučující vědecké a pedagogické povinnosti. Nabízíme stabilní pracovní prostředí (s perspektivou postupného navýšení pracovního úvazku) a významnou administrativní i odbornou podporu v oblasti vědecké práce.

Požadavky na uchazeče:

  • Doktorské studium (Ph.D.) dokončené max. před 8 lety.
  • Schopnost vést přednášky a semináře v českém i anglickém jazyce.
  • Schopnost samostatné vědecké práce.
  • Připravenost účastnit se řešení vědeckých projektů na mezinárodní bázi.
  • Vítány jsou mezinárodní zkušenosti (stipendia, výzkumné stáže, účast v projektech).

Předpokládaná náplň práce:

  • Výuka (2–4 kurzy pro studenty v bakalářském i magisterském stupni studia).
  • Vlastní výzkum, příprava vědeckých projektů.
  • Organizování vědeckých sympozií.

Informace o Historickém ústavu naleznete na:

Přílohy k přihlášce:

  • Motivační dopis.
  • Strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe (zaměstnání, účast ve vědeckých projektech, publikační činnost, jiné).
  • Doklady o vzdělání.

Jak se přihlásit?

Písemné nabídky doložené všemi vypsanými přílohami k přihlášce přijímá do 31. 10. 2021 Personální oddělení FF MU, Arne Nováka 1, 602 00 Brno,  formou e-přihlášky (viz níže).

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.