Finanční a projektový manažer / finanční a projektová manažerka

Pracoviště
Oddělení výzkumu a vývojeFilozofická fakulta
Termín přihlášek
8. 6. 2022
Nástup
ihned
Typ úvazku
plný
Obor činnosti
Administrativa
Elektronická přihláška

Tajemník Filozofické fakulty MU vyhlašuje výběrové řízení na pozici

finanční a projektový manažer / finanční a projektová manažerka

Pracoviště: Oddělení výzkumu a vývoje, Filozofická fakulta, Masarykovy univerzity

Výše pracovního úvazku: 1,0

Předpokládaný termín nástupu:  ihned

Počet otevřených pozic:  1

Uzávěrka přihlášek:  8. 6. 2022

Požadavky na uchazeče:

  • vysokoškolské vzdělání magisterského typu (ekonomický směr výhodou)
  • zkušenosti s tvorbou rozpočtu projektu
  • sledování a dohled nad čerpáním rozpočtů přidělených projektů
  • dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (minimálně B1)
  • analytické myšlení, inovativní přístup, projektové myšlení, ochota učit se nové věci
  • výborné organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost týmové práce
  • práce s PC na pokročilé úrovni, zvláště MS Excel
  • zkušenost s projektovou činností, nejlépe projekty z OP programů
  • schopnost proaktivního řešení vzniklých problémů
  • výhodou znalost vysokoškolského prostředí nebo zkušenosti se vzdělávací institucí

Předpokládaná náplň práce:

  • příprava projektových žádostí včetně rozpočtu projektů
  • sledování a dohled nad čerpáním rozpočtu přidělených projektů
  • příprava podkladů monitorovací zprávy
  • zodpovědnost za finanční řízení, správnost a platby v projektu
  • zodpovědnost za administrativní fungování projektu
  • spolupráce s ostatními úseky děkanátu a RMU (ekonomický, personální, kontrolní)
  • archivace dokumentů
  • poskytování metodické podpory k přiděleným schématům

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou práci v kreativním prostředí
  • zázemí významné a úspěšné univerzity
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění, 6 týdnů dovolené

Přílohy k přihlášce

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe
  • doklad o dosaženém vzdělání

Jak se můžete přihlásit?

Přihlášku včetně všech požadovaných dokumentů přijímá personální oddělení Filozofické fakulty MU do 8. 6. 2022. formou e-přihlášky (níže).

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.