Studijní referent / studijní referentka  (úvazek 0,5)

Pracoviště
Studijní odděleníFilozofická fakulta
Termín přihlášek
8. 7. 2022
Nástup
1. 9. 2022
Typ úvazku
částečný
Obor činnosti
Administrativa
Elektronická přihláška

Tajemník Filozofické fakulty Masarykovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Studijní referent / studijní referentka

Pracoviště: Studijní oddělení, Filozofická fakulta, Masarykovy univerzity

Výše pracovního úvazku: 0,5  (hrazeno z projektu do 12/2025)

Předpokládaný termín nástupu: 1. 9. 2022 nebo dle domluvy

Počet otevřených pozic: 1

Uzávěrka přihlášek:  8. 7. 2022

Požadavky:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • výborná znalost MS Office (Excel, Word)
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. úroveň B2)
  • příjemné vystupování
  • schopnost zvládat náročné pracovní tempo
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, analytické schopnosti
  • znalost tvorby webu a přípravy propagačních materiálů výhodou
  • znalost VŠ zákona a příslušných předpisů výhodou
  • orientace v prostředí vysokého školství výhodou

Předpokládaná náplň práce:

  • zajištění agendy celoživotního vzdělávání
  • vyřizování agendy spojené se studiem
  • komunikace s uchazeči a účastníky
  • zpracování analýz a rozborů, úprava fakultních webových stránek
  • vyhledávání skupin účastníků a propagace kurzů

Nabízíme:

  • kvalitní pracovní prostředí, podmínky a technické vybavení
  • zaměstnanecké benefity ( 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na očkování a další)
  • místo pracoviště - nově zrekonstruovaná budova v centru Brna s výbornou dostupností MHD
  • možnost parkování v podzemní garáži

Přílohy k přihlášce:

  • strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe
  • motivační dopis
  • doklady o vzdělání

Přihlášky doložené profesním životopisem, motivačním dopisem a fotokopiemi dokladů o vzdělání přijímá personální oddělení Filozofické fakulty MU do 8. 7. 2022 formou e-přihlášky (níže).

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.