Vychytávky do výuky II.
Zavedli jste do své výuky nějakou užitečnou vychytávku, která průběh kurzu zefektivnila? Předejte svou zkušenost i ostatním!
Kolegové z Centra rozvoje pedagogických kompetencí (CERPEK) připravují na podzimní semestr několik workshopů pro vyučující. Zaměřeny budou primárně pro začínající vysokoškolské pedagogy, avšak i zkušenější akademici se zde mohou dozvědět jak svou výuku inovovat nebo jak pečovat o své pracovní schopnosti a spokojenost. Účast na workshopech je zdarma.
Seznam workshopů včetně termínů konání a dalších podrobností najdete na stránkách CERPEK.
Zavedli jste do své výuky nějakou užitečnou vychytávku, která průběh kurzu zefektivnila? Předejte svou zkušenost i ostatním!
Pokud potřebujete zkontrolovat materiály z předchozích semestrů nebo využít starší obsah pro výuku nebo se inspirovat strukturou dřívějších kurzů, archivní verze vám mohou poskytnout cenné informace.