Online výuka na FF MU

Návody

Přenastavení podmínek plnění testu

Pokud pro studujícího či skupinu studujících v kurzu potřebujete nastavit speciální podmínky, jako např. delší časový limit či jiné datum spuštění testu, můžete upravit podmínky plnění testu pomocí tzv. uživatelských a skupinových přenastavení. To se hodní třeba v případě, kdy chcete nastavit delší časový limit pro studujícího se specifickými nároky, povolit další pokus testu studujícímu, který test opakuje, nebo když chcete test nastavit pro jednotlivé zkušební termíny.

Přenastavení pro konkrétního studujícího

V levém bloku Správa vyberte Správu testu/Uživatelská přenastavení a zvolte Přidat přenastavení uživatele. Tímto způsobem lze vybrat pouze jednoho účastníka kurzu.

V roletce Přenastavit uživatele vyberte konkrétního účastníka. U potřebných přenastavení klikněte na Povolit, zvolte nové hodnoty a potvrďte kliknutím na Uložit.

Bez popisku

Přenastavení pro skupinu studujících

Pokud je studentů se speciálními požadavky více, vytvořte v rámci kurzu skupinu a konkrétní studenty do ní přidejte.

Poté v levém bloku Správa přejděte do Správa testu/Skupinová přenastavení a nastavte podmínky pro plnění testu pro tuto skupinu.

V možnosti Přenastavit skupinu vyberte z roletky, které skupiny se mají nová nastavení týkat, u potřebných přenastavení klikněte na Povolit a zvolte nové hodnoty. Potvrďte kliknutím na Uložit.

Podrobnou nápovědu k uživatelskému přenastavení v ELFu najdete v uživatelské dokumentaci.

Bez popisku