Chystáme pro vás online Dílnu (nejen) TSP. K dispozici jsou starší varianty TSP i oborových testů.

Web pro uchazeče  |  E-přihláška  |  06
7. 3. 2022, 21:25

Newsletter pro zájemce o studium na FF MU

Podáním přihlášky to nekončí

Ahoj všem!

Zdraví vás opět Eliška z brněnské fildy – živá studentka (nejen) mrtvých jazyků, herečka a průvodkyně. Termín konce podávání přihlášek do bakalářského studia máme za sebou. Pokud jste se nakonec rozhodli přihlásit jinam než na naši fakultu, přejeme vám hodně štěstí u přijímaček, ve studiu i v dalším životě. Abychom vás už nespamovali, odběr newsletteru si můžete jedním kliknutím v zápatí zrušit. Pokud se někteří na vysokou zatím nehlásíte, budeme vás teď chvíli zásobit informacemi, které se vás nebudou týkat, ale aspoň uvidíte, co vás v budoucnu čeká.

Teď vám totiž budu pravidelně posílat především důležité informace ohledně přijímacího řízení – termíny, které byste neměli minout, a užitečné tipy, jak se připravit na přijímačky. Máte na to teď necelé dva měsíce, ale protože paratos fortuna iuvat, nevyplatí se s přípravou otálet. Zvláště si dejte pozor, pokud váš studijní program vyžaduje zaslání nějaké písemné práce, motivačního dopisu atd. – termíny jejich dodání jsou různé a některé jsou už v půlce března. Doporučuji pročíst si důkladně podmínky u každého konkrétního programu na webu. Pokud jste požádali o prominutí přijímací zkoušky, potrvá teď chvíli, než ověříme, zda na něj skutečně máte nárok, ale nejpozději na konci března obdržíte do e-přihlášky rozhodnutí.

Tak či tak vás všechny zveme na online Dílnu (nejen) TSP, kde se dozvíte vše potřebné o tom, jak bude celé přijímací řízení probíhat a jak se co nejlépe připravit na přijímačky. A pokud budete chtít, můžete si vyzkoušet ukázkový Test studijních předpokladů a získat okamžitou zpětnou vazbu. Jakožto odběratelům našeho newsletteru vám na akci nabízíme přednostní registraci.

Budeme se na vás těšit a držíme vám palce!

Eliška Bumbová
studentka FF MU

Vyzkoušejte si TSP online a s okamžitou zpětnou vazbou

Vyzkoušejte si Test studijních předpokladů společně s ostatními, zjistěte svůj percentil a získejte spoustu užitečných tipů nejen k TSP. Nabízíme přednostní registraci speciálně pro odběratele newsletteru.

 

Využijte starší varianty TSP k procvičování

Na speciální stránce naleznete zadání z několika let včetně klíče správných odpovědí. Pro představu o percentilu mohou posloužit tabulky výsledků. Ovšem pozor! Nepoužívejte zadání z roku 2021, kdy se TSP konal online.

Připravte se na oborové zkoušky

Stejně tak můžete k procvičování využít také starší verze oborových testů, pokud je váš studijní program vyžaduje a dává k dispozici.

 

Používáte Discord? Připojte se k fakultnímu serveru

Pokud se chcete na něco neformálně zeptat současných studentů, využít můžete různé oborové i tematické kanály na platformě Discord.

Provedeme vás přijímacím řízením krok za krokem

Nevíte, co vás teď čeká? Zajímá vás, kdy budete skládat přijímací zkoušky, kdy se dozvíte výsledky a co bude pak? Navštivte speciální sekci pro uchazeče na našem webu, kde pro vás máme kompletní harmonogram.

Co nás čeká v následujících měsících

pá 18. 3. 2022

Dílna (nejen) TSP 

Dozvíte se aktuální informace o průběhu a datech přijímacího řízení. Vyzkoušíte si Test studijních předpokladů společně a získáte zpětnou vazbu, ať víte, co vás čeká. No a samozřejmě bude prostor také na vaše dotazy!

pá 22. – ne 24. 4. 2022

Přijímací zkoušky

O víkendu 23. a 24. dubna se uskuteční Test studijních předpokladů i oborové zkoušky (ty začnou už v pátek). Přesný čas a místo konání TSP i oborových zkoušek najdete včas ve své e-přihlášce. TSP absolvujete vždy pouze jednou, výsledek se započítává ke všem podaným přihláškám.

ne 1. 5. 2022

Výsledky TSP v e-přihlášce

Další události najdete v kalendáři akcí na webu nebo nás sledujte na Facebooku či na Instagramu.

Mohlo by vás zajímat

Putinovy projevy jsou snůškou polopravd, vysvětluje ukrajinista  Externí odkaz

TSP, SCIO, oborovky. Připravte se na přijímačky!  Externí odkaz

10+1 míst, kvůli kterým stojí za to jít na MUNI  Externí odkaz

Na oči brýle a do ruky ovladač: studenti se učí anglicky ve virtuální realitě  Externí odkaz

Religionisté ověřili, že rituály pomáhají lidem zvládat úzkost  Externí odkaz

Odkaz  Web pro uchazeče Odkaz  E-přihláška Odkaz  Navštivte nás Odkaz  Starší newslettery

© 2023
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram     Discord     Twitter     LinkedIn     Youtube     SoundCloud