Již v pondělí pro vás chystáme informační online setkání k zápisům do studia. Objevte 7 důvodů, proč se zapsat na FF MU.

Web pro uchazeče  |  11
18. 6. 2021, 14:56

Newsletter pro zájemce o studium na FF MU

Zjistěte, jak proběhne zápis do studia a co vás čeká po něm

Ahoj všem!

To jsem zase já, Ben z fildy. Zdravím vás a dovoluji si vám připomenout, že v pondělí pro vás chystáme informační online setkání, na kterém se dozvíte, jak proběhnou v červenci distanční zápisy do studia. Získáte také základní informace o tom, co vás čeká hned po nich – řekneme vám, jak si sestavíte rozvrh, pořídíte studentskou kartu atd. Když se nebudete moct připojit přímo, nevadí, akce bude dostupná také později ze záznamu.

Pokud se obáváte, jak všechno spojené s nástupem do studia zvládnete, doporučuji vaší pozornosti akci nazvanou Prvákoviny, během které vás naši studenti do všeho zasvětí. Kapacita je však omezena, proto neváhejte a registrujte se. Potřebné informace najdete níže.

A jestli někdo z vás ještě váhá, kterou fakultu si vybrat, přinášíme vám níže několik důvodů, proč byste se měli zapsat právě k nám.

Přeji příjemné horké dny a budu se těšit na viděnou s vámi již brzy!

Benjamín Juráň
student FF MU

Jak na distanční zápis: informační online setkání

V pondělí 21. června od 16:00 hod. vám vysvětlíme, jak budou probíhat online zápisy do studia a doplníme také základní tipy, jak se po zápisu rychle zorientovat ve studijní agendě. No a samozřejmě bude prostor také pro vaše dotazy.

 

Veškeré informace k online zápisům na jednom místě

Průběžně pro vás aktualizujeme webovou stránku s potřebnými pokyny. A protože štěstí přeje připraveným, můžete se již nyní seznámit s důležitými pojmy studijní agendy nebo navštívit speciální web pro prváky.

Objevte 7 důvodů, proč se zapsat na FF MU

Moderní areál v centru Brna, pestrá nabídka předmětů, bohatý spolkový život – to je Filozofická fakulta Masarykovy univerzity. Pokud stále váháte, pro kterou školu se rozhodnout, je tento článek přesně pro vás.

 

Studijní plán můžete změnit ještě během prváku

Nedostali jste se na vysvěnou kombinaci? Nejste si jistí, jestli je vedlejší obor opravdu pro vás? Nebo byste si naopak možná rádi přibrali k jednooboru další obor? Vše z toho bude možné po dokončení 1. nebo 2. semestru.

Poznejte své spolužáky, fakultu i Brno ještě před nástupem na MUNI

Na dvoudenní akci Prvákoviny se od starších spolužáků dozvíte tipy, jak lépe zvládnout první semestr, pracovat s ISem i jak si vytvořit ten nejlepší rozvrh. Čeká vás spousta zábavy, nabitý program i nové zážitky. Jakmile získáte UČO, tak se přihlaste na online Prvákoviny a mějte v prvním semestru náskok.

Nově pro vás chystáme také IS Prvákoviny, kde vám 19. 7. povíme, jak na zápis předmětů a seminárních skupin. Rezervovat místo si můžete už nyní zde.

Proč se těšit na MUNI ARTS

Dlouhodobě věnujeme velkou pozornost e-learningu. Každý semestr vypisujeme tisíce předmětů, z nichž si můžete libovolně vybírat. Budova ústřední knihovny je architektonickým skvostem a nabízí spousty zajímavých služeb. Mimo výuku se můžete zapojit do činnosti některého ze 30 studentských spolků, které na fakultě působí.

Co nás čeká v následujících měsících

po 21. 6. 2021

Jak na distanční zápis 

Zápisy do studia proběhnou letos online. Chystáme pro vás speciální informační online setkání, kde se dozvíte, jak na to, a získáte užitečné tipy do začátku studia.

po 12. – pá 23. 7. 2021

Řádný termín distančních zápisů do studia 

Chystá se také dodatečný termín v září pro ty, kdo se v červenci nebudou moct zapsat.

po 19. 7. 2021

IS Prvákoviny 

Semestr sice začíná až v září, ale díky IS Prvákovinám budete vědět, jak na registraci a zápis předmětů, které musíte zvládnout už v srpnu. Začněte s přípravou teď a užijte si letní pohodu.

po 30. 8. – pá 10. 9. 2021

Prvákoviny 

Poznejte své spolužáky, fakultu i Brno ještě před nástupem na MUNI a mějte v prvním semestru náskok. Pomůžeme vám začít.

po 13. – pá 17. 9. 2021

Zahájení výuky a orientační týden 

V prvním týdnu semestru se pro nově zapsané studenty většina výuky konat zatím nebude a místo ní budou pro připravena informační setkání na katedrách, seznámení s knihovnou, ISem, IT službami atd. Konkrétní program se včas dozvíte.

pá 24. 9. 2021

Noc vědců 

Tradičně se zapojujeme do celoevropské akce popularizující vědu. Letos s tématem „čas“. Budeme se na vás těšit, ať už online či offline!

Další události najdete v kalendáři akcí na webu nebo nás sledujte na Facebooku či na Instagramu.

Mohlo by vás zajímat

Budete studovat na MUNI! Co teď?  Externí odkaz

10 způsobů, jak nastartovat svůj studentský život v Brně  Externí odkaz

Brněnské výzvy aneb 10 věcí, které musíte zažít  Externí odkaz

Spolkovna: Studenti už v ní plánují první akce  Externí odkaz

Přečtete si v novém čísle Magazínu M o výtvarných skvostech v budovách MU  Externí odkaz

Marně bychom hledali století, v němž se žádné lidské skupiny nepohybovaly  Externí odkaz

Nahlédněte do podzemí fakultního areálu na Arna Nováka  Externí odkaz

Odkaz  Web pro uchazeče Odkaz  Navštivte nás Odkaz  Starší newslettery

© 2022
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram     Discord     Twitter     LinkedIn     Youtube