Kromě tradičního setkání se zástupci oborů připravujeme i bonusový program – besedu s absolventy a Dílnu TSP.

Web pro uchazeče  |  04
Odesláno 11. 1. 2021, 22:08

Newsletter pro zájemce o studium na FF MU

Navštivte nás na dnech otevřených dveří online

Ahoj všem!

To jsem zase já, Ben. Kdyby mě někdo náhodou ještě neznal, studuji anglistiku a latinu na FF MU. Kromě toho se věnuji slam poetry, vyrábím latinská memes a jako bakalářku jsem vytvořil výukovou deskovou hru.

Srdečně vás zdravím v novém roce, který bude pro mnohé z vás rokem zásadního životního rozhodnutí. Přeji vám, ať se rozhodnete správně, a ať vše probíhá podle vašich představ! Pokud zvažujete studium na naší fakultě, určitě byste neměli zmeškat dny otevřených dveří, na které bych vás tímto rád pozval. Nemusíte ani opustit teplo svého pokojíčku, neboť je chystáme kompletně online. Jinak to totiž bohužel aktuálně ani nejde.

Těšit se můžete na setkání se zástupci jednotlivých oborů, kterých se budete mít možnost ve virtuálních místnostech vyptat na všechno, co vás zajímá. Dozvíte se také obecné informace o možnostech studia, přijímacím řízení i zahraničních výjezdech.

To ale není vše – v oba dny pro vás na odpoledne připravujeme bonusový program. V pátek to bude beseda s absolventy, která vám umožní zjistit, k jakým životním výzvám i pracovním nabídkám vám může studium otevřít dveře. V sobotu se pak můžete zúčastnit Dílny TSP a zjistit, jak se letos promění Test studijních předpokladů a jak se na něj co nejlépe připravit.

Tak se mějte fajn a budu se na vás těšit. Já na dnech otevřených dveří budu, tak se možná potkáme.

Benjamín Juráň
student FF MU

Dny otevřených dveří na FF MU

Pátek a sobota 22. a 23. ledna 2021
od 9:00 do 16:00 hod. kompletně online!

Beseda s absolventy

Pátek 22. ledna

Přijďte zjistit, k jakým životním výzvám i pracovním nabídkám vám otevírá dveře studium na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity.

Dílna TSP

Sobota 23. ledna

Zjistěte, jak se letos přechodem do online formy promění Test studijních předpokladů a jak se na něj co nejlépe připravit.

Tradiční TSP nanečisto prozatím rušíme

Test studijních předpokladů se letos bude konat online a bude vypadat výrazně odlišně. Proto jsme se prozatím rozhodli akci TSP nanečisto v tradiční podobě zrušit, abychom vás zbytečně nemátli.

 

Provedeme vás přijímacím řízením krok za krokem

Nevíte, jaký studijní program si vybrat? Chcete vědět, jaké budete mít uplatnění a jak budou probíhat přijímačky? Odpovědi na všechny tyto otázky naleznete v sekci pro uchazeče na našem webu.

Využijte co nejvíce možností, které vám studium nabízí!

„Na Masaryčku a Brno som počul len dobré referencie,“ vysvětluje Filip Šebok, analytik Asociace pro mezinárodní otázky a absolvent FF MU, proč se rozhodl pro studium v Brně. Roky strávené na Masarykově univerzitě byly pro jeho kariéru zásadní: jak sám Filip říká, možnost získat zkušenosti z různých prostředí ho spolu s vytrvalostí dovedla k jeho současné práci.

Z fakulty zamířílo k seniorům neuvěřitelných 721 úsměvů do schránky!

Vedení fakulty před Vánoci podpořilo rozesílku vánočních přání do domovů pro seniory. Studenti i vyučující společně nashromáždili neuvěřitelných 721 pohlednic, které zamířily do 125 zařízení.

 

Co nás při online výuce trápilo nejčastěji? Omylem zapnuté mikrofony, nechtěná pozadí a kočky

Zeptali jsme se studentů i vyučujících, jaké vtipné historky loni zažili při online výuce. Podívejte se na výběr toho nejzajímavějšího, o co se rozhodli s ostatními podělit.

Co nás čeká v následujících měsících

ne 1. 11. 2020 – ne 28. 2. 2021

Podávání přihlášek 

Období podávání přihlášek do bakalářských programů už je z poloviny za námi. Na rozmyšlenou máte čas ještě do konce února 2021.

pá 22. – so 23. 1. 2021

Dny otevřených dveří 

Přijďte se zeptat na své vysněné studijní programy přímo vyučujících. Dozvíte se však také obecné informace o možnostech studia či o pobytech v zahraničí.

pá 22. 1. 2021

Beseda s absolventy 

Přijďte si na den otevřených dveří popovídat o tom, k jakým životním výzvám i pracovním nabídkám vám otevírá dveře studium na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. O své zkušenosti se s vámi podělí sami absolventi naší fakulty.

so 23. 1. 2021

Dílna TSP 

Zjistěte na dni otevřených dveří, jak se letos přechodem do online formy promění Test studijních předpokladů a jak se na něj co nejlépe připravit.

Další události najdete v kalendáři akcí na webu nebo nás sledujte na Facebooku či na Instagramu.

Mohlo by vás zajímat

Žádné nové dějiny bez starých neexistují, jejich vztah řeším neustále  Externí odkaz

Akademický senát FF MU apeluje na umožnění alespoň hybridní výuky  Externí odkaz

V Čítárně má vzniknout kavárna, fakulta hledá provozovatele  Externí odkaz

5 otázek, které vás navedou k oboru snů  Externí odkaz

MUNI startuje uchazečskou kampaň. Tvářemi jsou studenti  Externí odkaz

Na MUNI se najde knihomol, cestovatel i sportovec  Externí odkaz

Uchazeči o studium můžou soutěžit s MUNIbotem  Externí odkaz

Odkaz  Web pro uchazeče Odkaz  Navštivte nás Odkaz  Starší newslettery

© 2022
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram     Twitter     LinkedIn     Youtube