Proběhl online Open Day, podívejte se na videa. Podávání přihlášek je spuštěno.

Web pro uchazeče  |  02
18. 11. 2021, 20:14

Newsletter pro zájemce o studium na FF MU

Využijte přednostní registrace na Dílnu TSP

Ahoj všem!

Jmenuji se Eliška. Studuji latinu a mediteránní studia na FF MU. Mou vášní jsou jazyky – ať už živé, nebo mrtvé, celkem jsem jich vyzkoušela už asi patnáct. Kromě toho provázím v Mendelově muzeu, baví mě herectví a účinkuji například v kostýmovaných prohlídkách na děčínském zámku. Ale o tom někdy později. Budu vás totiž provázet celým přijímacím řízením na naši fakultu – od výběru oboru, přes podání přihlášky a přijímací zkoušky až k zápisu do studia.

Podávání přihlášek do bakalářských studijních programů je už v plném proudu. Pokud jste si zatím z naší bohaté nabídky definitivně nevybrali, navštivte náš web a přečtěte si o studijních programech, které vás lákají, detailnější informace. A pokud máte problém se v tolika oborech vůbec zorientovat, podívejte se na přehledné video, které jsme pro vás připravili.

Mnohé z vás bude v rámci přijímacího řízení čekat Test studijních předpokladů, a protože se řídíme heslem paratos fortuna iuvat, neboli „štěstí přeje připraveným“, již na prosinec pro vás připravujeme akci s názvem Dílna TSP. Dozvíte se na ní, jak TSP vypadá, a vyzkoušíte si, jak probíhá jeho vyplňování. Navíc získáte okamžitou zpětnou v podobě percentilu. Kapacita akce je omezená, vám však jakožto odběratelům našeho newsletteru nabízíme možnost zajistit si místa v předstihu.

Přeji vám úspěšné rozhodování, kam podat přihlášku, a hlavně pevné zdraví!

Eliška Bumbová
studentka FF MU

Obecné informace o možnostech studia

Ve videu z letošního Open Day vás Anička seznámí se základními pojmy a s tím, co všechno vám studium na FF MU přinese a proč je Brno místem, kde prostě chcete studovat.

 

Průvodce studijní nabídkou Filozofické fakulty MU

Nemůžete se zorientovat v množství studijních programů, které nabízíme? Vyzkoušejte další video z letošního Open Day, v němž vás Tomáš naší nabidkou přehledně provede.

Vyzkoušejte si TSP online a s okamžitou zpětnou vazbou

Vyzkoušejte si Test studijních předpokladů společně s ostatními, zjistěte svůj percentil a získejte spoustu užitečných tipů nejen k TSP. Využijte přednostní registraci speciálně pro odběratele newsletteru.

 

Provedeme vás přijímacím řízením krok za krokem

Nevyznáte se v pojmech? Nevíte, jaký studijní program si vybrat? Navštivte speciální sekci pro uchazeče na našem webu, kde se dozvíte vše potřebné a provedeme přijímacím řízením krok za krokem.

Vyhovuje mi tempo i zaměření fakulty, říká studentka FF MU

Na střední škole ji lákala umělecká dráha a do Brna se jí příliš nechtělo. Přesto se Tereza Šmilauerová rozhodla pro studium na Katedře anglistiky a amerikanistiky FF MU. Svého výběru nelituje: obor i fakulta si ji rychle získaly svou volností a kreativním přístupem. Brno dnes navíc Tereza považuje za svůj domov.

Co nás čeká v následujících měsících

po 1. 11. 2021 – po 28. 2. 2022

Podávání přihlášek 

Již nyní můžete podávat přihlášky ke studiu do bakalářských programů. Na rozmyšlenou ovšem máte čas až do konce února 2022.

so 11. 12. 2021

Dílna TSP 

Vyzkoušejte si Test studijních předpokladů společně s ostatními. Získáte okamžitou zpětnou vazbu a u přijímací zkoušky vás už nic nepřekvapí.

pá 21. – so 22. 1.

Dny otevřených dveří 

Získejte detailní informace o přijímacím řízení a o tom, jak jím co nejlépe projít, seznamte se s výhodami studia na fakultě a informujte se o možnostech studia v zahraničí. 

Další události najdete v kalendáři akcí na webu nebo nás sledujte na Facebooku či na Instagramu.

Mohlo by vás zajímat

Na filozofické fakultě se naučíte i freelance podnikání  Externí odkaz

Bez nesmyslných frází a nudného drilu: Aplikace učí cizince češtinu prakticky a zábavně  Externí odkaz

5 otázek, které vás navedou k oboru snů  Externí odkaz

Modely pomáhají ukotvit divadlo v čase a prostoru  Externí odkaz

Japonci jsou pro nás inspirací, moderní svět spojili s tradicí a historií  Externí odkaz

Hrušková aféra ještě po sto letech: zúčastněte se soutěže  Externí odkaz

Nahlédněte do podzemí fakultního areálu na Arna Nováka  Externí odkaz

Odkaz  Web pro uchazeče Odkaz  Navštivte nás Odkaz  Starší newslettery

© 2022
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram     Discord     Twitter     LinkedIn     Youtube