Opět se blíží období podávání přihlášek. Všechny akce pro vás chystáme online.

Web pro uchazeče  |  01
Odesláno 21. 10. 2020, 15:37

Newsletter pro zájemce o studium na FF MU

Období přihlášek na vysokou je opět tady

Ahoj všem!

Jsem Ben. Studuji anglistiku a latinu na FF MU. Kromě toho se věnuji slam poetry, tančím, tvořím latinská memes a tak. Jo a jako bakalářku jsem vytvořil výukovou deskovou hru. Ale o tom více někdy později. Budu vás totiž provázet celým přijímacím řízením na naši fakultu – od výběru oboru, přes podání přihlášky a přijímací zkoušky až k zápisu do studia.

Právě proto, že se opět blíží období podávání přihlášek a protože jste o něj v minulosti projevili zájem, dostáváte opět tento newsletter. Pokud jste se v mezičase úspěšně stali vysokoškoláky – ať už na naší fakultě nebo někde jinde – předně přijměte mou gratulaci, ale především vězte, že si odběr newsletteru můžete velice jednoduše odhlásit jedním kliknutím na odkaz dole v zápatí a my vás už nebudeme spamovat.

Pokud se na vysokou teprve chystáte, budeme rádi, když budete naše newslettery odebírat a číst i nadále. Budeme vás v nich informovat o důležitých termínech nejen kolem přijímaček, ale také našich akcí pro uchazeče. I když je doba, jaká je, my nic nerušíme! Fakultu vám přivezeme až domů. Poprvé už začátkem listopadu na Open Day, kde vám naše obory představí sami studenti. Budu tam i já, tak se přijďte podívat.

Těším se na vás a hlavně buďte zdraví!

Benjamín Juráň
student FF MU

Jedeme za vámi až domů

Když nemůžete k nám na fakultu, přivezeme fakultu za vámi. Všechny akce pro uchazeče chystáme online a online si také můžete prostudovat naši studijní nabídku.

 

Registrujte se na Open Day

Seznamte se virtuálně s prostředím fakulty a s naší studijní nabídkou. Své obory vám představí přimo studenti. Odpovídat budou také na vaše dotazy, a to vše online.

Provedeme vás přijímacím řízením krok za krokem

Nevyznáte se v pojmech? Nevíte, jaký studijní program si vybrat? Chcete vědět, jak budou probíhat přijímačky a co vlastně můžete od studia čekat? Odpovědi na všechny tyto otázky naleznete na našem webu ve speciální sekci pro uchazeče, kde vás postupně provedeme přijímacím řízením krok za krokem.

Co nás čeká v následujících měsících

ne 1. 11. 2020 – ne 28. 2. 2021

Podávání přihlášek 

Již od 1. listopadu můžete začít podávat přihlášky ke studiu do bakalářských programů. Na rozmyšlenou ovšem máte čas až do konce února 2021.

so 7. 11. 2020

Open Day 

Seznamte se virtuálně s prostředím fakulty a zeptejte se na možnosti studia přímo studentů.

po 16. – pá 20. 11. 2020

Týden humanitních věd 

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity se již tradičně připojuje k oslavám Světového dne filozofie UNESCO uspořádáním Týdne humanitních věd. Program se letos tematicky zaměří na úlohu humanitních věd v časech celospolečenských krizí a uskuteční se online. 

pá 27. 11. 2020

Noc vědců 

Tradiční akce představující veřejnosti vědu a výzkum na naší fakultě proběhne letos také v online podobě. Letošním tématem je „Člověk a robot“. Chystáme pro vás virtuální prohlídku a tři exkluzivní tematické přednášky s diskusemi.

Další události najdete v kalendáři akcí na webu nebo nás sledujte na Facebooku či na Instagramu.

Mohlo by vás zajímat

Na filozofické fakultě se naučíte i freelance podnikání  Externí odkaz

Absolvent estetiky prodává krásu. Jako florista  Externí odkaz

Absolventka MUNI: Certifikát pro učitele angličtiny vám otevře svět  Externí odkaz

Překládání pomáhá popularizaci, výuce i výzkumu  Externí odkaz

Kam se dívá učitel? Experti z HUME Labu zkoumají vizuální interakci mezi učitelem a žákem  Externí odkaz

Religionisté ověřili, že rituály pomáhají lidem zvládat úzkost  Externí odkaz

Online Science slam představí pětici vědců  Externí odkaz

Odkaz  Web pro uchazeče Odkaz  Navštivte nás Odkaz  Starší newslettery

© 2022
Masarykova univerzita

Facebook     Instagram     Twitter     LinkedIn     Youtube