S námi se už v zahraničí neztratíte

Přihlaste se do nových (nejen) jazykových kurzů 

 • Kulturní a přírodní bohatství Řecka: od antiky po současnost

  Kurz je zaměřen na topografii Řecka, jeho kulturní dědictví od antiky po současnost, přírodní zajímavosti i současné reálie.

  Kurz je určen pro zaměstnance v cestovním ruchu s orientací na Řecko a Středomoří, učitele řečtiny na jazykových školách, i vyučujících dějepisu a zeměpisu na různých vzdělávacích stupních. Současně je vhodný i pro (budoucí) studenty řečtiny a příbuzných oborů i veřejnost se zájmem o turistiku v Řecku.

  zjistit víc

 • Nizozemština – jazyk a reálie

  Kurz se zaměří na nizozemštinu v běžné komunikaci a zároveň poskytne historicko-kulturní přehled o nizozemsky hovořících zemích.

  Kurz je určen zájemcům z řad veřejnosti, kteří si chtějí osvojit základy nizozemštiny na úrovni A1, tedy nizozemštinu pro běžné komunikační situace a zároveň získat historicko-kulturní přehled o nizozemsky hovořících zemích.

  Zjistit víc

 • Skandinávie – společnost a kultura

  Osvojte si základy norštiny, seznamte se s přírodními poměry Skandinávie či s turistickými cíli a památkami UNESCO. Zkušení lektoři také například představí literaturu a film po roce 1990, výtvarné umění, hudbu či architekturu.

  Kurz je určen zájemcům z řad veřejnosti, kteří se zajímají o skandinávské zem. Chtějí si osvojit základy norštiny na úrovni A1 a zároveň získat geografický i historicko-kulturní přehled zemí Dánska, Norska a Švédska.

  zjistit víc

 • Švédština – jazyk a reálie

  Zúčastněte se výuky švédštiny s důrazem na praktický jazyk každodenního života a seznamte se s reáliemi, které mají klíčový význam pro porozumění a vhled do současné švédské společnosti. Oproti běžnému studiu švédštiny v jazykové škole kurz nabízí také vhled do sociálního, politického i kulturního prostředí švédské společnosti.

  Kurz je určen široké veřejnosti.

  Zjistit víc

 • Kurzy anglického jazyka

  Učte se cizí jazyky od odborníků na slovo vzatých. Pomůžeme vám s gramatikou, konverzací a také s přípravou na mezinárodní jazykovou zkoušku Advanced na úrovni C1. Všechny kurzy na sebe navazují, takže je vždy kam pokračovat.

  Kurzy jsou určeny široké veřejnosti.

  Zjistit víc

Nechcete nic promeškat?

Napište nám svůj e-mail a my vás budeme informovat o aktuální nabídce.

Načítám...

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás!


telefon: 549 49 3237, 7341
e‑mail:
Bez popisku

Financováno z projektu MUNI 3.2.1, reg. číslo NPO_MUNI_MSMT-16606/2022, realizovaného v rámci Národního plánu obnovy pro oblast vysokých škol pro roky 2022–2024.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.