Den otevřených dveří

18. a 19. ledna 2019

Podrobný program

Setkání se zástupci studijních programů

Anglický jazyk a literatura

Katedra anglistiky a amerikanistiky

pátek 18. ledna 2019
místnost G32, G31, budova G, Gorkého 7 
11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost G32, G31, budova G, Gorkého 7
11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Archeologie, Klasická archeologie, Muzeologie

Ústav archeologie a muzeologie

pátek 18. ledna 2019
místnost T227, budova T, Kounicova 67a 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost T227, budova T, Kounicova 67a 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Archivnictví, Pomocné vědy historické

Ústav pomocných věd historických a archivnictví

pátek 18. ledna 2019
místnost B2.11, budova B, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost B2.11, budova B, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Baltistika

Ústav jazykovědy a baltistiky

pátek 18. ledna 2019
místnost D32, budova D, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost D32, budova D, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Český jazyk a literatura, Učitelství českého jazyka a literatury

Ústav českého jazyka
Ústav české literatury a knihovnictví

Informace o bakalářských i navazujících magisterských studijních programech včetně specializací.    

pátek 18. ledna 2019
místnost D22, budova D, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost D22, budova D, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod.

Český jazyk a literatura se specializací Čeština pro cizince

Kabinet češtiny pro cizince

pátek 18. ledna 2019
místnost D43, budova D, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Český jazyk se specializací počítačová lingvistika

Ústav českého jazyka

pátek 18. ledna 2019
místnost D22, budova D, Arna Nováka 1
12:00–12:45 hod.        

sobota 19. ledna 2019
místnost D22, budova D, Arna Nováka 1
12:00–12:45 hod.

Čínská studia

Seminář čínských studií

pátek 18. ledna 2019
místnost C31, budova C, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost B2.34, budova B, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Dějiny starověku

Ústav klasických studií  

pátek 18. ledna 2019
místnost A21, budova A, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost A21, budova A, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Dějiny umění

Seminář dějin umění

pátek 18. ledna 2019
Knihovna Hanse Beltinga, budova K, přízemí, Veveří 28
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Divadelní studia

Katedra divadelních studií

pátek 18. ledna 2019
místnost G01, budova G, Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost G01, budova G, Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Estetika, Estetika a kulturní studia

Seminář estetiky

pátek 18. ledna 2019
Knihovna Semináře estetiky, budova C, 3. patro, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
Knihovna Semináře estetiky, budova C, 3. patro, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Etnologie

Ústav evropské etnologie

pátek 18. ledna 2019
Knihovna Ústavu evropské etnologie, budova J, vstup z ulice Gorkého 7 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
Knihovna Ústavu evropské etnologie, budova J, vstup z ulice Gorkého 7 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Filozofie, Učitelství základů společenských věd

Katedra filozofie

pátek 18. ledna 2019
místnost D33, budova D, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Francouzský jazyk a literatura

Ústav románských jazyků a literatur 

pátek 18. ledna 2019
místnost G12, budova G, Gorkého 7 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost G12, budova G, Gorkého 7 
11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Historie

Historický ústav

pátek 18. ledna 2019
místnost C11, budova C, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost C11, budova C, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Hudební věda, Sdružená uměnovědná studia, Teorie interaktivních médií, Teorie a provozovací praxe staré hudby

Ústav hudební vědy   

pátek 18. ledna 2019
budova N, Janáčkovo nám. 2a
místnosti budou upřesněny na informačních cedulkách v přízemí
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
budova N, Janáčkovo nám. 2a
místnosti budou upřesněny na informačních cedulkách v přízemí
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Informační studia a knihovnictví

Kabinet informačních studií a knihovnictví

pátek 18. ledna 2019
Seminární učebna KISK, budova C, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
Seminární učebna KISK, budova C, Arna Nováka 1  
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Italský jazyk a literatura

Ústav románských jazyků a literatur    

pátek 18. ledna 2019
místnost G22, budova G, Gorkého 7 
9:00–9:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost G22, budova G, Gorkého 7 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Japanistika

Seminář japonských studií

pátek 18. ledna 2019
místnost B2.41, budova B, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost B2.41, budova B, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Jihoslovanská a balkánská studia

Ústav slavistiky

pátek 18. ledna 2019
místnost C12, budova C, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost C12, budova C, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Katalánský jazyk a literatura

Ústav románských jazyků a literatur

pátek 18. ledna 2019
místnost G25, budova G, Gorkého 7 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost G25, budova G, Gorkého 7 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod.

Klasický řecký jazyk a literatura

Ústav klasických studií

pátek 18. ledna 2019
místnost Kabinetu starořeckého jazyka (A.215), budova A, Arna Nováka 1  
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost Kabinetu starořeckého jazyka (A.215), budova A, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Latinský jazyk a literatura

Ústav klasických studií  

pátek 18. ledna 2019
místnost Kabinetu latinského jazyka (A.214), budova A, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost Kabinetu latinského jazyka (A.214), budova A, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Mediteránní studia

Ústav klasických studií  

pátek 18. ledna 2019
místnost A21, budova A, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost A21, budova A, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Setkání se studenty Ústavu klasických studií

Ústav klasických studií

pátek 18. ledna 2019
místnost A24, budova A, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost A24, budova A, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Německý jazyk a literatura

Ústav germanistiky, nordistiky a nederlandistiky

pátek 18. ledna 2019
místnost J31, budova J, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost J31, budova J, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Nizozemský jazyk a literatura

Ústav germanistiky, nordistiky a nederlandistiky

pátek 18. ledna 2019
místnost J407, budova J, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost J407, budova J, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Novořecký jazyk a literatura

Ústav klasických studií

pátek 18. ledna 2019
místnost Kabinetu novořeckých studií (A.219), budova A, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost Kabinetu novořeckých studií (A.219), budova A, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Obecná jazykověda

Ústav jazykovědy a baltistiky

pátek 18. ledna 2019
pracovna dr. Šefčíka, místnost J209, budova J, 2. patro vlevo na konci, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
pracovna dr. Šefčíka, místnost J209, budova J, 2. patro vlevo na konci, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Pedagogika, Sociální pedagogika a poradenství, Andragogika

Ústav pedagogických věd

pátek 18. ledna 2019
místnost D41, budova D, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost D41, budova D, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Polská studia

Ústav slavistiky

pátek 18. ledna 2019
místnost A318, budova A, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost A318, budova A, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Portugalský jazyk a literatura

Ústav románských jazyků a literatur  

pátek 18. ledna 2019
místnost L31, budova L, Veveří 26/28
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost L31, budova L, Veveří 26/28
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Pravěká archeologie Předního Východu

Ústav klasických studií  

pátek 18. ledna 2019
místnost A21, budova A, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost A21, budova A, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Překladatelství francouzského jazyka (specializace)

Ústav románských jazyků a literatur    

pátek 18. ledna 2019
místnost G23, budova G, Gorkého 7 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost G23, budova G, Gorkého 7 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Psychologie

Psychologický ústav

pátek 18. ledna 2019
místnost C51, budova C, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost C51, budova C, Arna Nováka 1
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Religionistika

Ústav religionistiky

pátek 18. ledna 2019
místnost J507, budova J, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost J507, budova J, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Ruská studia, Učitelství ruského jazyka a literatury pro SŠ

Ústav slavistiky

pátek 18. ledna 2019
místnost A31, budova A, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost A31, budova A, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod.

Skandinávská studia

Ústav germanistiky, nordistiky a nederlandistiky

pátek 18. ledna 2019
pracovna doktorandů, místnost J4001, budova J, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
pracovna doktorandů, místnost J4001, budova J, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Španělský jazyk a literatura, Učitelství španělského jazyka a literatury pro SŠ, Překladatelství španělského jazyka (specializace)

Ústav románských jazyků a literatur

pátek 18. ledna 2019
místnost G12, budova G, Gorkého 7 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost G12, budova G, Gorkého 7 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury

Ústav filmu a audiovizuální kultury 

pátek 18. ledna 2019
videotéka Ústavu filmu a audiovizuální kultury, budova C, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
videotéka Ústavu filmu a audiovizuální kultury, budova C, Arna Nováka 1 
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Vietnamistika

Ústav vietnamistiky

pátek 18. ledna 2019
místnost J201, budova J, 2. patro, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

sobota 19. ledna 2019
místnost J201, budova J, 2. patro, vstup z ulice Gorkého 7
10:00–10:45 hod., 11:00–11:45 hod., 12:00–12:45 hod.

Doprovodný program

Setkání s absolventy

pátek 18. ledna 2019
místnost B2.13, budova B
13:00–14:15 hod.

Přijďte si popovídat o tom, k jakým životním výzvám i pracovním nabídkám vám otevírá dveře studium na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity.

Petra Vahalová, ředitelka oddělení lidských zdrojů
absolventka psychologie

Roman Szomolai, gamedesigner
absolvent bakalářského studia religionistiky a filozofie

Jiří Mucha, filmař a hudebník
absolvent teorie interaktivních médií

TSP nanečisto

sobota 19. ledna 2019
místnost B2.13, 
13:00–16:00 hod.

Podrobnosti

Naučíme vás cizí jazyky

Centrum jazykového vzdělávání MU

pátek 18. a sobota 19. ledna 2019
foyer B2, budova B
9:00–13:00 hod.

Můžete studovat offline i online

Kancelář e-learningu CIT FF MU

pátek 18. a sobota 19. ledna 2019
foyer B2, budova B
9:00–13:00 hod.

Ptejte se, jak na vysněný obor

Studijní oddělení  přijímací řízení

pátek 18. a sobota 19. ledna 2019
foyer B2, budova B
9:00–13:00 hod.

Poznáte svět

Zahraniční oddělení FF MU

pátek 18. a sobota 19. ledna 2019
foyer B2, budova B
9:00–13:00 hod.

Nebojte se TSP

Testy studijních předpokladů

pátek 18. a sobota 19. ledna 2019
foyer B2, budova B
9:00–13:00 hod.

Dostanete prostor využít svůj talent

Nadační fond studentů FF MU

pátek 18. a sobota 19. ledna 2019
foyer B2, budova B
9:00–13:00 hod.

Občerstvení pro návštěvníky

Black Box Café

pátek 18. a sobota 19. ledna 2019
foyer B2, budova B
9:00–13:00 hod.

Jak se k nám dostanete?

  • Z hlavního nádraží tramvají číslo 12 (směr Technologický park). Vystupte na zastávce Grohova, která je 100 m od fakulty.
  • Z dopravního uzlu Česká můžete jet také tramvají 3 a 11 opět na zastávku Grohova.
  • Z jiných směrů jakýmkoli spojem na Hlavní nádraží nebo Českou a pak viz výše.

Potřebujete se na něco zeptat?

Mgr. Petr Sucháček


telefon: 549 49 6328, 737 024 695
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.