Asistentské stáže na školách v Bavorsku

4. 5. 2023 Bakaláři Magistři Doktorandi

Bavorské státní ministerstvo vzdělávání a kultu nabízí stipendia pro asistenty výuky českého jazyka na školách v Bavorsku ve školním roce 2023/2024. Stážisté budou vypomáhat, nepovedou samostatnou výuku, jejich činnost bude probíhat pod vedením německé učitelky/německého učitele v rozsahu 12 h týdně.

Hlásit se mohou studenti a absolventi vysokých škol do 29 let s němčinou jako studijním oborem. Uchazeči musí mít dokončené alespoň 2 ročníky vysokoškolského studia (4 semestry).

Zájemci se mohou přihlásit emailem do 31. května 2023, na adresu maximilian.weig@stmuk.bayern.de je třeba zaslat následující podklady:

• životopis v němčině (max. 2 x A4)

• motivační dopis v němčině (max. 1 x A4)

jazykový certifikát (pokud je k dispozici)

S případnými dotazy se prosím obracejte na pana Maximiliana Weiga na uvedené emailové adrese.

Důležitá data

Datum Popis