Stáž v Českém centru Londýn

27. 8. 2019

Bez popisku

České centrum Londýn hledá stážisty, kteří by se stali silnou oporou týmu od ledna 2020, a to na dobu tří až šesti měsíců (delší doba stáže je vítána).

České centrum Londýn nabízí studentskou stáž, která bude probíhat v prostorách kanceláří v centru Londýna a z části v dalších institucích, se kterými bude České centrum v daném období spolupracovat.

Stáž v Českém centrum Londýn je vhodná pro studenty vysokých škol, kteří mohou podstoupit stáž díky programu Erasmus a kteří mají jako hlavní studijní obor marketing, PR, Arts management, multimediální studia nebo filmovou/divadelní produkci.

Očekávání:

• Zájem o kulturu a umění
• Velmi dobrou znalost českého a anglického jazyka (v mluveném i psaném projevu)
• Dobrá znalost práce na počítači
• Spolehlivost, vlastní iniciativa a schopnost práce v týmu
• Zkušenost s fotografováním, audiovizuálními technologiemi, grafickými programy nebo překlady je vítána

Nabídka:

• Práce na zajímavých kulturních projektech
• Kontakt s renomovanými i začínajícími kulturními organizacemi a umělci ve Velké Británii i České republice
• Práce v přátelském týmu v centru Londýna

Úkoly:

• Spolupráce na organizaci kulturních akcích
• Asistence členům týmu s denní administrativou (aktualizace databáze, formulace textů atd.)
• Překlady textů z angličtiny do češtiny

Při odpovídajících znalostech také:

• Práce se sociálními médii
• Spolupráce na produkci, PR a marketingové agendě Českého centra Londýn
• Celková souhrnná příprava jednoho konkrétního projektu

Stáž v Českém centru Londýn je vzácnou možností proniknout do londýnské kulturní scény a nabýt nové praktické zkušenosti v oblasti kulturního managementu.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu v anglickém i českém jazyce na emailovou adresu info@czechcentre.org.uk do 27. září 2019. V motivačním dopise je nutné uvést, o které měsíce máte zájem, proč máte o stáž v Českém centru Londýn zájem, co můžete Českému centru nabídnout a co od této pracovní stáže sami očekáváte.

Konkrétní data stáže se budou odvozovat od možností úspěšného uchazeče, ale nejkratší doba stáže jsou tři měsíce.