Nabídka stipendijního programu v Korejské republice

Nabídka stipendijního programu pro zahraniční studenty na Kangnam University v Korejské republice.

8. 11. 2019

Bez popisku

Velvyslanectví Korejské republiky v ČR doporučí jednoho českého studenta k získání víceletého stipendia ke studiu v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu na Kangnam University. Stipendium zahrnuje přípravný jazykový kurz v délce jednoho roku a umožňuje v případě v úspěšného studia získání akademického titulu.

Více informací
  • Informace k programu jsou zveřejněny na webových stránkách Akademické informační agentury (AIA) zde.
  • Podrobné informace, přihlašovací formulář a pokyny pro podání přihlášky jsou k dispozici na webové stránce Velvyslanectví Korejské rep. v ČR zde.
Přihlášky

Zájemci doručí své přihlášky poštou nebo osobně Velvyslanectví Korejské rep. se sídlem v Praze do 30. listopadu 2019. Výběrové řízení je zcela v rukou Velvyslanectví Korejské rep. v ČR, s případnými dotazy se prosím obracejte přímo na sekretariát velvyslanectví (czech@mofa.go.kr).