PRACOVNÍ NABÍDKA: Učitel/ka - vychovatel/ka na Gymnáziu Friedricha Schillera V Pirně

Hledá se učitel/ka - vychovatel/ka na Gymnáziu Friedricha Schillera V Pirně od školního roku 2020/2021.

4. 12. 2019

Bez popisku

Ucházet se mohou absolventky/absolventi magisterského programu zaměřeného na přípravu učitelů středních škol v oboru český jazyk v kombinaci s dalším předmětem. Minimální úroveň německého jazyka by měla být B2.

Oznámení o výběrovém řízení jsme zveřejnili na našich stránkách zde.

Uchazečky a uchazeči odevzdávají motivační dopis (v NJ), strukturovaný životopis (v NJ) a v Německu ověřené kopie všech dokladů o dosaženém nejvyšším vzdělání do 10. ledna 2020 do sídla saského Zemského úřadu pro školu a vzdělávání v Drážďanech (Landesamt für Schule und Bildung in Dresden).

Sabine Borovanská, M. A.
Akademická informační agentura (AIA)   |   Academic Information Agency
Oddělení bilaterálních a multilaterálních programů   |   Bilateral and Multilateral Programmes Unit
Tel.: (+420) 221 850 504