Stipendia na základě mezinárodních smluv - Polsko a Maďarsko

Aktuálně máte možnost přihlásit se do výběrových řízení na stipendijní pobyty na základě mezinárodních smluv.

18. 12. 2019

Polsko

Polsko nabízí:

• 12 míst na letních kurzech polského jazyka a kultury pro polonisty (případně studenty oboru středoevropská studia se zaměřením na polštinu)
  • stipendia na studijní či výzkumné pobyty pro studenty BSP, MSP a DSP v celkovém rozsahu 80 měsíců
  • stipendia na pobyty pro studenty polonistiky v celkovém rozsahu 40 měsíců
  • stipendia na studijní a výzkumné pobyty pro akademické pracovníky v celkovém rozsahu 30 měsíců

Termín odevzdání přihlášek je 22. ledna 2020.

Maďarsko

Bylo vypsáno dodatečné výběrového řízení na neobsazená místa na letních jazykových kurzech a na studijní pobyty pro studenty BSP, MSP a DSP Maďarsku.

Termín odevzdání přihlášek je 31. ledna 2020 do 12:00.

Přihláška

Zájemci doručí požadované dokumenty ve stanoveném termínu do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1).

Informace o VŘ

Do výběrových řízení se mohou hlásit studenti, resp. vyučující všech veřejných VŠ. Obecné informace k výběrovým řízením naleznete zde.

Mgr. Pavel Rybář
Akademická informační agentura (AIA)
Oddělení bilaterálních a multilaterálních programů
Tel.: (+420) 221 850 505