Cestujete rádi? Podělte se o své zážitky a zkušenosti!

Cestování je škola jednoduchosti bytí, myslí si Veronika Kapcová, která ráda cestuje sama, s batohem za zádech a touhou prožívat nová dobrodružství. Poznala přes osmdesát zemí světa a své zážitky, rady a doporučení předává dál. Pavel Kapler zase spolu s výzkumným týmem navštěvuje Antarktidu a ví, jak se žije na polární základně a co všechno se může na expedici přihodit. Religionista Luboš Bělka dlouhodobě mapuje téma prvních Čechoslováků v Tibetu a přibližuje atmosféru někdejší čínské každodennosti. Všichni jmenovaní navštívili u příležitosti cestovatelských přednášek Čítárnu FF MU. Zapojte se i vy! Pokračování cyklu odstartuje v podzimním semestru.

2. 6. 2023

Na programu se mohou podílet studenti i pedagogové, hlásit se lze na e-mailové adrese propagace@phil.muni.cz, a to s konkrétním návrhem obsahu přednášky. Setkání hostí Čítárna/kavárna kaFFe v ulici Arna Nováka 1.

Fotogalerie z přednášek