Hledá se stážista/stážistka na Zahraniční oddělení Filozofické fakulty MU

8. 8. 2019

Bez popisku

Hledáme šikovného studenta/studentku, který/á by rád/a nastoupil/a na stáž na Zahraniční oddělení FF MU na cca 15 hodin týdně.

Hlavní náplní stáže bude pomoc s propagací programu Erasmus a výjezdů do zahraničí, evaluace výsledků ze zahraničních veletrhů, komunikace a pomoc se zahraničními přijíždějícími studenty, zpracování dat a administrativní práce na PC.
Požadujeme znalost anglického jazyka (B2-C1) a Microsoft office programů, obecnou orientaci ve struktuře MU, časovou flexibilitu a samostatnost. Absolvovaný výjezd do zahraničí na studijní/pracovní pobyt výhodou.

Zájemci/kyně o stáž zasílejte prosím motivační dopis v anglickém jazyce do 31. 8. 2019 na email int@phil.muni.cz. Pohovor s vybranými kandidáty proběhne 4. 9. 2019, nástup ideálně 5. 9. 2019.