O stipendijní podporu studentských projektů můžete mimořádně žádat až do 11. října

21. 9. 2020

Bez popisku

Posledním termínem, ke kterému je možné přihlásit projekt do aktuálního kola Stipendijního programu pro podporu spolkové, kulturní a umělecké činnosti studentů Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, je neděle 11. října 2020. Stipendijní komise Akademického senátu FF MU prodloužením lhůty reaguje na aktuální epidemiologickou situaci. Veškeré potřebné materiály pro podání žádosti najdete na Dokumentovém serveru IS. Nepromeškejte příležitost rozvinout spolkový život na fakultě, a šířit tak její dobré jméno.

Mezi aktivity podporované fakultou patří organizace diskusí a přednášek, pořádání výstav, koncertů a divadelních představení, vydávání studentských časopisů nebo jiná spolková činnost s celofakultním dosahem.

O přidělení stipendia rozhoduje děkan fakulty na návrh Stipendijní komise Akademického senátu Filozofické fakulty MU. Vyhlášení výsledků proběhne 21. října 2020; platnou podobu kritérií najdete zde. Projekty je nezbytné připravit tak, aby je bylo možné vyúčtovat a závěrečnou zprávu vložit na Dokumentový server IS do 15. prosince 2020.