3. veřejná soutěž NAKI II

13. 3. 2019 Monika Kellnerová

Bez popisku

Ministerstvo kultury vyhlásilo třetí veřejnou soutěž ve výzkumu, experimentálním vývoji a inovacích o účelovou podporu v Programu na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje národní a kulturní identity na léta 2016 až 2022 (NAKI II)

Soutěžní lhůta probíhá od 12.3. 2019 do 30.4. 2019 do 14.00. Nejzazší termín pro kontrolu projektů na VaV je 18.4. 2019.

Typy projektů:

J - projekt jediného uchazeče

D - společný projekt uchazeče a spoluuchazeče/ů (typ: příjemce + další účastník(ci) projektu)

K - společný projekt více uchazečů (typ: všichni účastníci v roli příjemce - "konsorcium" příjemců)

Každý typ projektu má své vlastní formuláře.

Další informace včetně formulářů naleznete na dokumentovém serveru RMU, kde budou postupně přibývat další informace.

Fakultní pokyny naleznete zde.

V případě zájmu o podání projektu kontaktujte kellnerova@phil.muni.cz a založte návrh projektu v ISEP.

Termíny:

Začátek soutěžní lhůty: 12.3. 2019

Konec soutěžní lhůty: 30.4. 2019

Fakultní termín podání přihlášky: 18.4. 2019 vč.