HUMAIN – Call for Papers

22. 1. 2020

Jménem organizátorů z Fakulty výtvarných umění Vysokého učení technického v Brně a Filozofické fakulty Masarykovy univerzity vás zveme k účasti na projektu HUMAIN o designu, humanitních vědách, umění a umělé inteligenci.

Projekt HUMAIN je koncipován jako jednodenní interdisciplinární konference, která je určená jak odborné obci, tak i laické veřejnosti. Hledáme studenty, odborníky, umělce, teoretiky, designéry, praktiky, pedagogy, kteří se v akademickém prostředí i mimo něj věnují propojení, reflexi, teorii a aplikaci umělé inteligence do nejrůznějších projektů, činností i sfér a kteří chtějí otázky a problémy spojené s touto problematikou sdílet.

Vítány jsou rozmanité příspěvky, které pomohou naplnit stanovené cíle konference. Součástí konference bude i moderovaná diskuse všech zúčastněných.

• Délka příspěvku: 20 minut
  • Maximální délka anotace: 1 500 znaků
  • Jazyk konference: čeština, slovenština
  • Vyplněný formulář zasílejte na adresu humainbrno@gmail.com do 15. 3. 2020.

Web akce
FB událost na call