AKTUALIZOVÁNO | Provoz Ústřední knihovny FF MU v zeleném stupni eskalačního semaforu MU

17. 2. 2022

Aktualizováno 17. února 2022: změna barvy univerzitního semaforu

Univerzitní semafor 21. února 2022 přechází na zelenou barvu. Stále je nutné nosit respirátory ve všech budovách MU.

Hlavní budova knihovny

• Studenti a zaměstnanci mohou nadále využívat služeb Ústřední knihovny v plné šíři provozní doby v po–pá 9–20, so–ne 9–17.
  • Povinná je ochrana dýchacích cest v souladu s odpovídajícím stupněm univerzitního semaforu a upřesňující fakultní pravidla.
  • K mnoha titulům se lze dostat i online. Díky E-prezenčce zůstává přístup k naskenovaným knihám z fondu knihoven MU. V případě, že kniha není dostupná v E-prezenčce je možné požádat o naskenování prostřednictvím formuláře.

Navrhnout knihu k oskenování Návod na E-prezenčku

Týmové studovny

• Týmové studovny slouží studentům k samostudiu i zaměstnancům k realizaci online výuky.
  • Rezervace týmové studovny není nutná, ale zájemci s rezervací mají přednost.

Rezervovat týmovou studovnu

Čítárna a kaFFe

• Čítárna bude otevřena po–pá 8–20, so–ne 9–17 dle běžného provozu.

O případných dalších změnách vás budeme informovat na Facebooku a zde na webu formou aktuality. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit pomocí kontaktního formuláře.

Aktuality Kontaktní formulář