Poslechněte si sérii přednášek z Benátského centra digitálních a veřejných humanitních věd

Zveme vás na sérii online přednášek z univerzity Ca' Foscari. Až do května se budou jednou měsíčně představovat témata z oblasti digitálních humanitních věd.

21. 1. 2022

Přijďte si poslechnout o nejnovějších trendech digitálních humanitních věd, které představí série přednášek Digital and Public Humanities.

Přednášky pořádá Benátské centrum digitálních a veřejných humanitních věd (VeDPH) a uskuteční se jak na půdě univerzity Ca' Foscari, tak i online. Všechny přednášky lze po registraci sledovat online, vždy od 17.00 středoevropského času.

26. 1. 2022 | Ca’ Dolfin, Room Silvio Trentin
Ioannis Pavlopoulos (Ca’ Foscari - Stockholms Universitet)
"Natural Language Processing for the Digital Humanities: Focusing on Art History and the Homeric Question"

9. 2. 2022 | Ca’ Foscari Zattere, Room Tesa 1