Noc s Andersenem: Lovci mamutů

Chcete zažít život v osadě ze starší doby kamenné, naučit se to, co pravěký lovec musí znát, a nakonec ulovit mamuta? Srdečně zveme všechny dobrodružné povahy na další Noc s Andersenem – tentokrát se vydáme s knihou Eduarda Štorcha za Lovci mamutů.

2. 3. 2023

Noc s Andersenem se vrací mezi regály a do skladů Ústřední knihovny FF MU. V letošním roce proběhne od pátečního večera do sobotního rána v termínu 31. 3. – 1. 4. 2023.

Program je určen pro děti zaměstnanců fakulty ve věku 6–13 let (starší sourozenci se mohou zúčastnit formou pomocníků).

Prosíme pozor! Akce je koncipována jako hra pro děti a jejich rodiče, není možné dítě v knihovně jen předat a vyzvednout si je na druhý den ráno. Rodiče jsou zapojeni do programu a mají za dítě zodpovědnost po celou dobu hry. Budeme rádi, pokud si s sebou vezmete dobový kostým (není však podmínkou).

Registrace a program