Open Call: Teritoria umění 2022

9. 6. 2022

Bez popisku

Srdečně zveme studenty a studentky doktorského studia uměleckých a uměnovědných oborů k účasti na 9. ročníku Teritoria umění 2022.

Účastnit se lze s konferenčním příspěvkem nebo s prezentací výzkumného projektu. Abstrakty konferenčních příspěvků v rozsahu 900–1200 znaků posílejte do 15. července 2022 na e-mail teritoria@amu.cz. O přijetí budou vybraní studenti a studentky vyrozuměni nejpozději do 31. července. 2022. Více informací a odkaz ke stažení formuláře pro přihlášení příspěvku naleznete zde.

Letošní ročník konference Teritoria umění se uskuteční v ve dnech 10. - 11. listopadu 2022 (čtvrtek-pátek) v Divadle Inspirace v Praze.

V případě dotazů se obracejte na e-mail: teritoria@amu.cz.

Teritoria umění je odborná konference doktorandů a doktorandek uměleckých oborů, kterou od roku 2014 pořádá Akademie múzických umění v Praze ve spolupráci s dalšími uměleckými vysokými školami. Prezentační i debatní část konference nabízí v metodologicky či tematicky příbuzných blocích začínajícím badatelům a badatelkám uměleckých i uměnovědných oborů prostor k nacházení nových diskuzních rámců a tematických souvislostí. Konference není tematicky zaměřená, přijímány jsou všechny příspěvky a prezentace z oblasti doktorského výzkumu umění i uměleckého výzkumu.