Prázdninové pobyty v Telči

22. 6. 2021

Bez popisku

Zaměstnanci i studenti Masarykovy univerzity mohou využít nabídky prázdninových pobytů v krásném prostředí Univerzitního centra MU v Telči. V letošní letní sezóně stále zůstává volných několik termínů.

Ubytování v UCT je vhodné pro trávení letní dovolené pro jednotlivce i  k pořádání skupinových pobytů s různým zaměřením (jazykové kurzy, workshopy, dílny, studentské pobyty). V Telči je v letních měsících vždy velmi živo, konají se zde různé kulturní i společenské akce, okolí tohoto krásného historického města (UNESCO) vybízí též k výletům a sportovním aktivitám v malebné krajině Vysočiny. Některé z kulturních počinů jsou navíc přímo pořádány univerzitním centrem a jsou tak našim ubytovaným hostům vlastně na dosah ruky. V rámci pobytu jsou s ohledem na spolupráci s místními poskytovateli služeb a městem Telč nabízeny různé zvýhodněné ceny a slevy ve vybraných zařízeních a památkách města.

Pokud  tedy ještě nemáte pevné plány na letošní léto, srdečně vás zveme do Telče.

S případnými rezervacemi či dotazy se prosím obracejte na naše rezervační oddělení:

Jarmila Svobodová
organizační referentka