B2.11

 

malá seminární učebna

12 studentských míst | mobilní nábytek

projekce a ozvučení | připojení k notebooku (VGA, HDMI) | Apple TV | záznam a streamování

Omezení rezervace: učebna je využívána Ústavem pomocných věd historických a archivnictví. Pro více informací kontaktujte sekretariát ústavu.

Stručný popis

Základní info

B2.11 je malá seminární místnost situovaná v prvním podlaží budovy B2.

Malé seminární místnosti poskytují vhodné zázemí především pro menší semináře založené na diskuzi, interakci a práci ve skupinách. Podporují mobilitu a rozvolnění hranice mezi prostorem vyučujícího a prostorem studentů.

Židličky i stolky jsou osazeny kolečky, takže je lze snadno a rychle přemístit a přizpůsobit tak rozvržení učebny různým typům výuky.

Možnosti projekce

Pro projekci multimediálního obsahu máte k dispozici interaktivní dotykovou tabuli, díky níž můžete intuitivně ovládat prezentaci z blízkosti promítací plochy či anotovat promítaný obsah. Využívat můžete nástroje sady Smart Ink, stejně jako nativní nástroje systému Windows.

Obraz i zvuk můžete prezentovat z PC umístěného na katedře a vedle toho i z vlastního notebooku připojeného pomocí konektoru HDMI nebo VGA. Přípojné kabely i elektrické zásuvky jsou umístěny pod kovovým krytem v horní části katedry.

Učebna umožňuje také bezdrátovou prezentaci obrazu a zvuku z vlastního zařízení Apple (iPhone, iPad, MacBook) připojením k Apple TV pomocí služby AirPlay. Můžete tak prezentovat obraz ze svého zařízení, aniž byste byli vázáni na jedno místo v učebně, a stejně tak můžete nechat prezentovat své studenty.

Popis s návody

Na tomto místě brzy najdete dostupné návody k učebně.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.