Rezervace foyer v budovách FF MU

Rezervovat prostory foyer v budově B2 můžete prostřednictvím IS MU podobně jako při rezervacích učeben. V některých ohledech se tyto rezervace mohou lišit, proto doporučujeme přečtení níže přiloženého návodu.

Jak rezervovat foyer v budově B2

1.
V aplikaci rozvrh hodin v IS MU vyberte položku Rezervace místností.

2.
Vyberte jako místnost B2.103 FOYER.

3.
Přejděte na konec stránky, kde vyberete datumy, ve které chcete prostory rezervovat. Po jejich vyznačení klikněte na Rezervovat.

4.
Zobrazí se Vám tabulka vybraných datumů, v níž si můžete vybrat konkrétní hodiny pro rezervaci. Buď vyberete časové úseky kliknutím na jednotlivé buňky nebo můžete vybrat všechny vyobrazené termíny kliknutím na symbol "větší/menší než (><)". Stejně tak můžete kliknutím na tento symbol vedle datumu vybrat celý řádek nebo vedle hodiny celý sloupec. 

5.
Po výběru požadovaných časových úseků vyplňte název akce a klikněte na Rezervovat

6.
Následně se Vám zobrazí potvrzovací hláška, která informuje o úspěšné nebo neúspěšné rezervaci. Pokud vše proběhlo bez problémů, odešle se správcům žádost ke schválení.

Zobrazení aktuální obsazenosti foyer

1.
V aplikaci Rozvrh hodin v IS MU vyberte položku Rozvrh místností.

2.
Aby se v seznamu zobrazila i místnost B2.103 FOYER, je nutné zaškrtnout položky, zvýrazněné na přiloženém screenshotu. Po jejich zaškrtnutí můžete zmíněnou místnost vybrat a kliknout na Zvolit označené. Následně se Vám zobrazí rozvrh místnosti. Pokud je rozvrh prázdný, žádné rezervace v dané termíny nejsou.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.