Warping podle vašeho přání

Je to jednoduché. Vyberte si osobu a pak stačí myší kliknout a táhnout. Tím určíte počáteční bod a délku deformace.

A co byste řekli takové jedné soutěži? A to hned ve dvou kategoriích.

1. Karikatura. Pokuste se warpingem vytvořit karikaturu libovolné nabízené osoby.

2. Transformace. Detailní změny obrázku, které nemění ani tak tvář, jako spíše ducha. Prostě zkuste třeba někoho udělat smějícím se či naopak nebo cokoli jiného. Nápad je vlastně také už část soutěžení.

Vytvořený obrázek sejměte (klávesa PrintScreen), spusťte si nějaký malovací program; (PaintBrush je standardní součástí Windows) nebo i Word, vložte (CTRL+V nebo SHIFT+Ins), uložte soubor a ten mi pošlete jako attachment. Pak si tu uděláme výstavku a budeme se popadat za břicha. Když se vám povedou ovšem pěkné kousky.

Abych předvedl co mám na mysli, jsou zde dvě ukázky. Na první se warpingově směji docela málo, na druhé jsem hrozně veselý. A ještě další možnost, co se tím dá udělat. P. M. je při tom sice trochu neposedný, není to dokonalé, ale na ukázku ...(88kB)

 

A jsou tu nové fotky, tj. nové, že tu ty osoby ještě nebyly a nové i u osob již dříve uedených (4. 1. 2001)

Josef Krob, Jaroslav Hroch, Petr Horák, Helena Pavlincová, Josef Šmajs, Jan Zouhar, Ivana Holzbachová, Břetislav Horyna, Radim Brázda, Josefe Petrželka, Pavel Materna


Přišel mi po dlouhé době výtvarný pokus. Není první, hned kdysi v začátku jsem dostal modifikaci téže osoby. Ale proč zrovna J. Š. se stal cílem warpingu? A jsou tu další Brázda, Holzbachová, Horyna, Krob, Fiala.

A zapojil se dokonce i jeden ze zobrazených a zatím dodal I. Holzbachovou a P. Horák