Termín pro včasnou platbu je 15. 4. 2018

Prosíme dejte pozor, aby 15. dubna byla platba už připsána na účet organizátora. To znamená, že poslat je potřeba dřív. Zvlášť z dalekého zahraničí, jako je Slovensko :-)

Osmnáct let. Tak dlouhá je tradice konference Kognice a umělý život. I letošní ročník svede dohromady odborníky z mnoha oblastí a umožní mezioborovou diskusi, jejíž význam stále narůstá.

Letos se zaměříme nejen na kognici v živých i umělý systémech, ale zejména na komunikaci a její nové možnosti. Velkým lákadlem ročníku 2018 bude pásmo praktických workshopů, na nichž bude možnost si vybrané technologie vyzkoušet. 

Jako vždy jsou vítány příspěvky z relevantních disciplín - z kognitivní psychologie, AI, filozofie, z neurověd, lingvistiky, kognitivní antropologie, informačních věd a ostatních příbuzných oblastí. Cílem konference je prohloubení spolupráce a porozumění mezi odborníky z rozdílných vědních oborů.

Všichni účastníci jsou srdečně zvání s příspěvkem či bez příspěvku. Registrace již běží a přijaté příspěvky budou publikovány v recenzovaném elektronickém sborníku.

Těšit se můžete nejen na odborný obsah tradičně skvělé úrovně, ale rovněž na příležitost rozvíjet již zaběhnuté i nové možnosti spolupráce při společně strávených večerech na terase hotelu Santon v krásném prostředí Brněnské přehrady.

Aktuální informace můžete sledovat také na facebookové události.

 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.